ما که هستیم؟

آژانس تبلیغاتی بین الملل شازین در زمینه های فناوری اطلاعات، دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات محیطی و چاپی با رعایت استانداردهای بین المللی در حوزه های مارکتینگ فعالیت دارد.

تیم شازین، تیمی حرفه‌ای در زمینه ارائه استراتژی و راهکارهای جامع برای راه اندازی انواع کمپین های برندینگ و تبلیغاتی دیجیتالی و محیطی می باشد که علاوه بر دانش فنی، دارای تجربه فراوان در صنعت تبلیغات و بازاریابی هستند و به صورت حرفه ای و تخصصی برای شرکت های ایرانی و خارجی فعالیت می کند.

تیم برنامه نویسی شازین با دوازده سال سابقه و داشتن تیم حرفه ای در زمینه طراحی انواع سایت، وب اپلکیشن، UI/UX حرفه ای و کار در زمینه سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو؛ از آژانس های تبلیغاتی پیشرو در زمینه ارائه خدمات در حوزه ی طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ می باشد.

همچنین تیم گرافیک و دیجیتال مارکتینگ با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی های گرافیکی و دیجیتال مارکتینگ در حوزه ی برندینگ و بازاریابی دیجیتالی فعالیت دارد و کمپین های بزرگی را در همین زمینه طراحی و آماده کرده است.

اعتماد شما به شازین افتخار است و به عنوان یک آژانس تبلیغاتی برتر، تعهد می‌دهد که با همت، خلاقیت و حرفه‌ایت خود، در زمینه دیجیتال مارکتینگ و فناوری اطلاعات، پشتیبانی کاملی به شما ارائه داده و شما را در دستیابی به اهدافتان همراهی می‌کند.

داستان ما

شرکت شازین پس از تغییر نام از گروه شرکت های مهندسی سبا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را توسط گروهی از فارغ تحصیلان دانشگاه های کشور در رشته های مهندسی نرم افزار، الکترونیک آغاز کرده و در دی ماه ۱۳۸۶ به صورت رسمی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. پس از گذشت مدت زمان ۴ سال از فعالیت مستمر شرکت در عرصه فناوری اطلاعات و نگهداری انواع شبکه های رایانه ای این شرکت برای گسترش فعالیت ها با تیم مارکتینگ و تیم تبلیغاتی ادغام شده و با عنوان شاهین زرینه داده گستر و یا نام اختصاری شازین به فعالیت خود در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال ادامه داده است.

اصول 6گانه شازین:

  • رشد برند
  • مشتری محوری
  • شفافیت در تمام مراحل همکاری
  • احترام متقابل
  • گسترش دانش
  • توجه و تعهد به قرارداد

 

روند کار در شازین

آژانس تبلیغاتی شازین از ابتدای کار خود با مشتریان جلسات مشاوره حضوری و آنلاین برگزار می کند. در این جلسات، با نمایندگان و مدیران گفت و گو و پس از مشاوره، با بررسی و آنالیز دقیق کسب و کارها و رقبای مجموعه ها، استراتژی نویسی آغاز و برنامه ای جامع برای ارائه بهترین راهکارها فراهم می کند و آنها را با راهکارهای مختلف برای ساخت و توسعه برند و راه اندازی اصولی کسب و کار آنلاین و خدمات دیگر آشنا می سازد.