ما که هستیم؟

ما اینجا هستیم تا تمامی نیازها و رویاهای شما برای اول بودن در شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ را برآورده کنیم.

در آژانس دیجیتال مارکتینگ شازین جادو می‌کنیم! ما در شرکت شازین با جدیدترین ابزارهای طراحی وب‌سایت و محتوانویسی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، می‌خواهیم شما را اولین کنیم!

آژانس دیجیتال مارکتینگ شازین یکی از بزرگ ترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت و برندینگ در ایران است که سال ها در این حوزه ها فعالیت داشته و تجربه راه اندازی انواع وب سایت و اپلیکیشن را دارد.

این شرکت برنامه نویسی با دوازه سال سابقه و با داشتن تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت، سایت هایی طراحی می کند که دارای هسته اختصاصی با ویژگی های سازگاری با موبایل، گرافیک خاص و زیبا از نظر بصری و جلوه های ویژه هستند و کاربرپسند بودن آنها، این سایت ها را شاخص می سازد.
همچنین ما با سئوی کلاه سفید کار می‌کنیم! بله، ما تمامی محتواها و کلمات کلیدی را با سئوی کلاه سفید می نویسیم تا مشتریان ما به صفحه اول گوگل بروند.

از خدماتی که ارائه می دهیم تعجب نکنید، چون ما اینجا هستیم تا برای شما جادو کنیم! و مهمترین نکته درمورد جادو چشمگیری در یک لحظه است! پس، اگر می خواهید بدرخشید و فروش عالی داشته باشید، ما تصاویر و نمایی را خلق می کنیم که در یک نگاه هزاران چشم را به خود جذب کند.

داستان ما

شرکت شازین پس از تغییر نام از گروه شرکت های مهندسی سبا از سال 1385 فعالیت خود را توسط گروهی از فارغ تحصیلان دانشگاه های کشور در رشته های مهندسی نرم افزار، الکترونیک آغاز کرده و در دی ماه 1386 به صورت رسمی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. پس از گذشت مدت زمان 4 سال از فعالیت مستمر شرکت در عرصه فناوری اطلاعات و نگهداری انواع شبکه های رایانه ای این شرکت برای گسترش فعالیت ها و تغییر استراتژی بازار خود با شرکت رایان ایده پرشین یکی شده و تحت عنوان جدید شرکت شازین فعالیت تجاری خود را ادامه دادند.

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت شازین را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.