سئو

سئو چیست و از سئو برای رتبه دهی به سایت چگونه می توان استفاده کرد؟

دو روش مهم اجرای سئو چیست و کدام یک برای سایت مناسب است؟

راه های دستیابی به بهترین سئو چیست و سئو سبز چه فایده ای برای سایت دارد؟

با شازین همراه باشید تا به این سوالات مهم درباره سئو پاسخ دهیم.

سئو چیست و چگونه برای کسب و کارهای کوچک عمل می کند؟

یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین سؤال‌هایی که ما اینجا در بخش سئو و دیجیتال مارکتینگ شازین از مشتری‌هایمان می پرسیم این است که سئو چیست و چگونه کار می کند؟ برای کسب و کارهایی که به تازگی شروع به ساخت وب‌سایتشان کرده اند و یا قصد دارند سایتشان را طراحی مجدد کنند، بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان SEO می تواند کمی ایجاد وحشت کند.

اما اصلا نگران نباشید! شازین پس از طراحی وب سایت در زمینه سئو نیز همراه شما خواهد بود.

شما می توانید برای دریافت خدمات سئو با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

سئو چیست و نحوه بهینه سازی سایت به چه صورت است؟

این را هم بگوییم که حتی اگر شما در شرکت خود یک متخصص باتجربه ی سئو ندارید بازهم می توانید شروع کنید و بعضی از تغییرات مثبتی را که به شما در بهبود سئوی سایتتان کمک خواهد کرد، ایجاد کنید؛ و با یک دانش سئوی کم باز هم می توانید در کمترین زمان در مسیر کسب رتبه در موتور های جستجو قرار بگیرید و در نهایت با سپردن سایت به یک شرکت سئوکار فرایند بهینه سازی سایت را به او بسپارید.
در زیر ما به یک سؤال چند میلیون تومانی پاسخ داده ایم؛ همچنین ما در اینجا سعی کرده ایم برخی از اصول و مفاهیم اولیه را برای فهم بهتر اینکه چگونه سئو روی کسب و کار شما تأثیر می گذارد و چه کاری باید انجام دهید تا بتوانید به شکل خوبی عمل کنید را پوشش داده ایم.

اگر شما اینجا هستید احتمالاً از اینکه سئو چیست و چگونه عمل می‌کند متعجب هستید. پس بیاید باهم این مسئله را عمیق تر بررسی کنیم.

سئو چیست و چگونه کار می‌کند

سئو چیست و برای تقویت جایگاه سایت چگونه کار می کند؟

سئو مخفف search engine optimization است و فرآیندی است برای بهینه سازی وب‌سایت شما برای به دست آوردن ترافیک ارگانیک از صفحه ی نتایج موتورهای جستجو؛ به عبارت دیگر، سئو شامل ایجاد تغییرات خاصی در طراحی و محتوای وب سایت شما است تا باعث شود سایت شما برای موتورهای جستجو جذاب تر به نظر برسد.

شما این فعالیت ها را به این امید انجام می دهید که موتورهای جستجو سایت شما را به عنوان یک نتیجه ی برتر در صفحه ی نتایج موتورهای جستجو نمایش دهند.

بهینه سازی سایت با سئو

اگرچه بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان seo هنگامی که صحبت از تمام فاکتورهای متفاوت تأثیرگذار روی رتبه می شود، می تواند بسیار پیچیده باشد اما درک فرایند اولیه آن خیلی مشکل نیست. موتورهای جستجو می خواهند که بهترین خدمات را برای کاربرانشان فراهم کنند که این به معنی ارائه ی نتایجی روی صفحات موتورهای جستجو است که نه تنها کیفیت بالایی داشته باشند بلکه با چیزی که کاربران به دنبال آن هستند نیز بیشترین ارتباط و انطباق را داشته باشند.

به این منظور، موتورهای جستجو برای فهم بهتر اینکه وب‌سایت‌های مختلف در مورد چه چیزی هستند، آن‌ها را اسکن و یا crawl می کنند. خزش در صفحات متفاوت از وب‌سایت‌های مختلف به موتورهای جستجو کمک می کند که آن‌ها نتایج مرتب تری را با موضوعات خاص و یا کلمات کلیدی موردنظر جستجو کنندگان تحویل دهند. به همین ترتیب موتورهای جستجو محتوای سایت ها را برای تعین میزان قابلیت خوانایی آن‌ها نسبت به سایت های کاربر پسند با رتبه بالا اسکن می کند.

اصول سئو چیست

سئو فرآیندی است که به سازمان ها کمک می کند تا از آن طریق بتوانند این اطمینان را حاصل کنند که سایتشان در موتورهای جستجو با کلمات و عبارت های مرتبط رتبه ی بالایی را به دست خواهد آورد. به عنوان مثال شما صاحب مقاله ای هستید که درباره ی خانه ی پرندگان نوشته شده است.

پس به منظور اینکه محتوای این مقاله را کاربران موردنظر شما مشاهده کنند شما می خواهید سعی کنید مقاله های درون سایتتان را به نحوی بهینه سازی کنید که به عنوان یک نتیجه ی بالا برای کسانی که عبارت (ساخت خانه‌ی پرندگان) را جستجو می‌کنند نمایش داده شود.

سئو سایت مزیت های زیادی برای کسب و کار شما دارد. شما به وسیله ی بهبود سئوی سایتتان می توانید قابلیت مشاهده آن را در موتورهای جستجو افزایش دهید. این به شما کمک می کند تا در حوزه ی کاری خود مشتریان بالقوه بیشتری را به دست آورده و آن‌ها را جذب کنید. با ایجاد محتوای جذاب تر و مؤثرتر با تمرکز بیشتر بر سئو شما می توانید شانس خود را برای کسب ترافیک ارگانیک تر و هدفمندتر افزایش دهید.

عوامل موثر بر سئو

حالا که متوجه شدید سئو چیست و چگونه عمل می کند، بیاید نگاهی به بعضی از عواملی که روی کسب رتبه در موتورهای جستجو تأثیر دارند نگاهی بی اندازیم. غول موتورهای جستجو یعنی گوگل هیچ‌وقت نحوه ی دقیق کار الگوریتم هایی که برای رتبه بندی سایت ها استفاده می شود را شرح نداده است. هرچند ما شناخت نسبتاً خوبی از بعضی از عوامل و فاکتورهایی که روی رتبه بندی در موتورهای جستجو تأثیر دارد، داریم. این فاکتورها شامل فاکتورهای on-page و off-page می باشد که در ادامه درباره ی آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

برای دریافت خدمات سئو محتوا اصولی و بدون مشکل حتما با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

بازاریابی محتوایی

اما قبل از اینکه عوامل مؤثر بر سئو را به دو بخش سئوی on-page و off-page تقسیم کنیم، بیایید اندکی در مورد محتوا صحبت کنیم.

محتوا هم در جذب موتورهای جستجو و هم کمک به سازمان ها برای ارتباط با بازدیدکنندگان سایت مؤثر است.

بازاریابی محتوا یکی از فاکتورهای اصلی در کسب رتبه و بهینه سازی موتورهای جستجو

هرچقدر محتوای مربوطه در سایت شما کیفیت بیشتری داشته باشد احتمال اینکه موتورهای جستجو رتبه ی بالاتری را در صفحه ی نتایج به سایت شما بدهند بیشتر خواهد بود. به طور مشابه هرچقدر محتوای موجود در سایت شما جذاب تر و مؤثرتر باشد احتمال اینکه بازدیدکنندگان سایتتان وقت بیشتری را در سایت شما سپری کنند و یا حتی خریدی انجام دهند نیز بیشتر خواهد شد.

تولید محتوا با سئو

راز ایجاد محتوا این است که محتوای ایجاد شده هم برای موتورهای جستجو و هم برای بازدیدکنندگان سایتتان بهینه شود.
رازی که در ایجاد محتوا است این است که محتوایی را که هم برای موتورهای جستجو و هم بازدیدکنندگان سایتتان بهینه شده را در موضوعات متنوعی ایجاد کرد به نحوی که به خوبی نوشته شده و در مورد موضوعاتی باشد که بیشترین ارتباط را با مخاطبانتان داشته باشد. در اینجا تعدادی از انواع محتوا را که شما می توانید برای بهبود محتوایتان استفاده کرده و در موتورهای جستجو رتبه بگیرید پیشنهاد شده است:

  • پست های وبلاگ و مقالات
  • پست های شبکه های اجتماعی
  • مقالات و کتاب های الکترونیکی (Ebook)
  • مقالات آموزشی
  • فیلم و پادکست
  • اینفوگرافیک و دیگر محتواهای بصری

فاکتورهای تاثیرگذار بر سئو چیست

مورد مهم دیگری که هنگام تولید محتوا برای سایتتان باید در نظر بگیرید عبارات و کلمات کلیدی سئو است. این‌ها کلمات و عبارات مرتبطی هستند که کاربران موتورهای جستجو ممکن است هنگام جستجوی جواب برای سؤال‌هایشان و یا یک محصول یا خدمات خاص از آن‌ها استفاده کنند.

پس هنگامی که شما محتوایتان را با تمرکز بر این کلمات کلیدی و عبارات ایجاد می کنید، شانس خود را برای کسب رتبه های بالاتر برای این کلمات در صفحه نتایج جستجو افزایش خواهید داد.

تلفن تماس جهت مشاوره رایگان سئو

محتوای بهینه شده

فاکتور مهم دیگری که می تواند روی محتوای شما و در نتیجه ی آن، روی رتبه ی شما در صفحه نتایج جستجو تأثیر بگذارد تازگی محتوای شما است. آپدیت محتوا و تازگی آن اساساً به چگونگی ارسال محتوای جدید به سایت اشاره دارد. با این حال، ایجاد محتوای جدید تنها راه تازه نگه داشتن محتوا نیست. شما همچنین می توانید با به‌روزرسانی پست ها، بازنویسی آن‌ها یا اضافه کردن آمار و اطلاعات جدید در طول زمان محتوای سایتتان را تازه نگه دارید.

اگرچه ایجاد محتوا زمان و منابع را درگیر می کند اما در پایان کار بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید به دست خواهید آورد. موتورهای جستجو عاشق محتوای غنی و خوب هستند و مشتریان نیز برای درک بهتر ارزش سازمان و شرکت شما به محتوای با کیفیت نیاز دارند.

با ایجاد چند پست وبلاگ شروع کنید و آن را با صفحات اجتماعی ادامه دهید. به محض اینکه صفحات اجتماعی شما گروهی از دنبال کنندگان و طرفداران وفادار را به دست آورد سازمان شما می تواند برای ایجاد انواع متفاوتی از رسانه ها برای جذب و درگیر کردن لیدهای جدید اقدام کند.

سئوی ON-PAGE

فاکتورهای سئوی on-page جزئیاتی هستند که در خود سایت اتفاق می افتند. این فاکتورهای جزئیاتی هستند که شما کنترل کامل روی آن‌ها دارید، به این معنی که شما باید در گذر زمان و به منظور بهبود سئوی سایت روی اصلاح این فاکتورها کار کنید. اصلاح این موارد فراتر از بازاریابی محتوا و در سطحی عمیق تر روی html سایت اتفاق می افتد.

فاکتورهایon-page در سئوی سایت

در اینجا تعدادی از فاکتورهای سئوی on-page را که می تواند به بهبود رتبه ی سایت شما کمک کند آورده ایم:

برچسب عنوان یا تایتل تگ:

برچسب عنوان در هر صفحه به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا بفهمند این صفحه درباره ی چه موضوعی می باشد. طول برچسب عنوان باید حدود 70 کاراکتر و یا کمتر باشد و باید شامل کلمه کلیدی مربوط به محتوای این متن و همچنین نام کسب و کارتان باشد.

توضیحات متا یا متا دیسکریپشن:

متا دیسکریپشن شرح مختصری از محتوای یک صفحه است که برای درک بهتر موتورهای جستجو از محتوای صفحه استفاده می شود. متا دیسکریپشن همچنین برای درک بهتر بازدیدکنندگان نیز استفاده می شود. این توضیحات کوتاه به بازدیدکنندگان سایتتان کمک می کند تا قبل از باز کردن صفحه تا حدودی متوجه شوند که محتوای این صفحه درباره‌ی چه چیزی است و آیا با مطلبی که آن‌ها در پی آن هستند مرتبط هست و یا خیر. متا دیسکریپشن باید شامل کلمه ی کلیدی مرتبط با آن صفحه و همچنین جزئیات کافی قابل ارائه به خواننده درباره ی محتوای صفحه باشد.

زیر عنوان ها:

استفاده از زیر عنوان ها نه تنها خواندن متن را برای بازدیدکنندگان آسان می کند، بلکه وجود آن‌ها می تواند سئوی سایت شما را نیز بهبود ببخشد. شما می توانید از تگ های H2, H1 و H3 برای کمک به درک بهتر موتورهای جستجو از محتوای صفحه تان کمک کنید.

لینک های داخلی:

ایجاد لینک داخلی یا هایپرلینک ها به صفحات دیگر سایت به دیده شدن بیشتر تمام صفحات سایتتان کمک می کند و علاوه بر آن کمک دیگری به موتورهای جستجو جهت فهم محتوای کلی سایت شما است. برای مثال اگر شما پستی درباره ی ارزش یک محصول یا خدمات خاص نوشته باشید، شما می توانید آن محصول یا خدمت را در پست های وبلاگتان لینک کنید.

نام عکس و تگ alt:

اگر شما در سایت و یا صفحات وبلاگتان از عکس استفاده می کنید بهتر است که از کلمات و عبارات کلیدی در نام تصویر و تگ alt استفاده کنید. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا تصاویر مورد استفاده ی شما را بهتر ایندکس کنند و هنگامی که کاربران در مورد یک کلمه ی کلیدی خاص به دنبال تصاویر مرتبط هستند، تصاویر مورد استفاده ی شما در نتایج ظاهر شود.

اصول سئو وب سایت

مورد مهمی را که هنگام بهینه سازی صفحاتتان بر حسب یک کلمه کلیدی باید مدنظر قرار دهید این است که سعی کنید از بهینه سازی زیاد صفحاتتان در استفاده از آن کلمات خودداری کنید. در صورت استفاده ی خیلی زیاد از کلمات کلیدی در سرتاسر متن، گوگل و یا دیگر موتور های جستجو این مورد را تشخیص داده و صفحه ی شما را مجازات خواهند کرد.

علاوه بر این باید اطمینان حاصل کنید که هر قطعه از محتوای شما تنها روی یک یا دو کلمه کلیدی تمرکز دارد. این کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای شما خاص و مرتبط است. از طرف دیگر مقابله با استفاده زیاد از کلمات کلیدی به یک‌باره ممکن است روی بهینه سازی موتورهای جستجو تأثیر منفی می گذارد چون اغلب باعث می شود که محتوای شما تبدیل به یک محتوای ضعیف و غیر متمرکز روی کلمه ای خاص شود.

سئو صفحات داخلی سایت

درحالی‌که محتوای سایت شما نقشی حیاتی در کسب رتبه در موتورهای جستجو بازی می کند، توجه به ساختار سایتتان نیز بسیار مهم است. استفاده از یک طراحی مناسب برای سایت سبب می شود که موتورهای جستجو آسان‌تر در صفحات و محتوای سایت شما بخزند و صفحات آن را اسکن کنند. ایجاد لینک داخلی بین صفحات سایت و ایجاد یک نقشه ی سایت می توانند باعث افزایش قابلیت خزش در سایتتان شود و فهم بهتری از محتوای سایت را برای موتورهای جستجو ایجاد کند.

مورد مهم دیگر در ارتباط با ساختار سایت شما قابلیت موبایل فرندلی بودن وب‌سایت شما است که منظور همان طراحی سایت ریسپانسیو است. بیشتر بازدیدکنندگان سایت کسانی هستند که از دستگاه های موبایل استفاده می کنند و اطلاعات مورد نیازشان را بوسیله ی تلفن های هوشمند جستجو می کنند. پس شما باید مطمئن شوید که این کاربران قادر به مشاهده، خواندن و مرور صفحات سایت شما از طریق دستگاه های همراه خود هستند. وجود خاصیت موبایل فرندلی بودن نه تنها روی تجربه کاربر تأثیر می گذارد بلکه می تواند سئوی سایت شما را نیز بهبود ببخشد.

سئوی off-page

علاوه بر عناصر سئوی ON-PAGE که تحت کنترل شما است، فاکتورهای دیگری نیز در دسته ی سئوی off-page وجود دارند که روی رتبه ی سایت شما تأثیر می گذارند. اگرچه شما روی این فاکتورها به صورت مستقیم کنترل ندارید راه هایی وجود دارد که شما می توانید شانستان را جهت کار کرد این فاکتورها به نحو مطلوب افزایش دهید.

فاکتورهای سئوی off-page در بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو

اعتماد

اعتماد در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم رشد دهنده ی رتبه ی سایت در گوگل است. یکی از بهترین راه های افزایش اعتماد، ساختن بک لینک های با کیفیت از سایت های دارای اعتبار بالا است.

لینک ها

یکی از محبوب ترین راه ها برای ایجاد سئوی off-page از طریق بک لینک ها است. در استفاده از این راه باید مراقب باشید چون گرفتن بک لینک از سایت های اسپم یک راه سریع و آسان برای مسدود کردن سایت شما در موتورهای جستجو می باشد. در عوض این کار، با اینفلوئنسرها و کسانی که محتوای با کیفیت ایجاد می کنند رابطه ایجاد کرده و از محتوای آن ها به سایتتان بک لینک بگیرید.

صفحات اجتماعی

فاکتور مهم دیگر در سئوی off-page سیگنال های سوشیال مانند لایک ها و اشتراک گذاری ها می باشند. هرچقدر محتوای انتشار یافته توسط شما با کیفیت تر باشد احتمال اینکه افراد، محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند افزایش می یابد.

علیرغم اینکه شما کنترل مستقیمی روی اتفاقاتی که بیرون از سایتتان می افتد ندارید، اما شما می توانید شانستان را برای بهبود سئوی off-page با ایجاد محتوای با کیفیتی که برای دیگران ارزشمند است، افزایش دهید.

هرچقدر مطالب با کیفیت تر و جالب تر باشد احتمال اینکه دیگران به آن لینک دهند و یا آن را به اشتراک بگذارند افزایش می یابد و هر چقدر افراد بیشتری به محتوای شما اعتماد کنند موتورهای جستجو نیز به همان اندازه به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد.

سئوی کلاه سیاه در مقابل سئوی کلاه سفید

سئوی کلاه سیاه و یا ستوی کلاه سفیدتا اینجا فهمیدم سئو چیست و در کارکرد سایت چه تاثیری دارد.

اما هنگامی که بحث انجام سئو می شود سازمان ها دو رویکرد متفاوت را برای بهینه سازی سایت خود جستجو می کنند.

سئو کلاه سیاه

برخی از سازمان ها تنها به این دلیل به سئو علاقه مندند که بتوانند سریع برای محتوای سایت خود رتبه بگیرند و در کوتاه مدت پول به دست آورند. سئوی کلاه سیاه شامل تاکتیک هایی است که تنها روی بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو تمرکز دارند. این به این معنی است که این سازمان ها افرادی که سایتشان را بازدید می کنند و محتوای آن را دنبال کرده و می خوانند در نظر نمی گیرند. آن‌ها به منظور افزایش سرعت عمل و بهبود رتبه ی سایتشان قوانین را دور زده و یا می شکنند.

اسپم و پنالتی سایت

در انتها این رویکرد برای سئو منجر به ایجاد صفحاتی می شود که خواندن آن برای افراد مشکل خواهد بود و در نگاه کلی شبیه به اسپم است. اگرچه سایت ها به این روش ممکن است سریع‌تر از بهینه سازی به روش درست رتبه بگیرند، اما اغلب این سایت ها به سرعت توسط موتورهای جستجو پنالتی شده و یا بسته می شوند. به طور کلی این رویکرد برای سئو شانس شما را برای داشتن یک سایت پایدار که قادر به جذب مشتری در سال های بعد باشد را خراب می کند.

سئو کلاه سفید

از طرف دیگر سئوی کلاه سفید یک رویکرد مؤثر و مفید برای بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو و ایجاد یک کسب و کار آنلاین پایدار است. انتخاب این رویکرد برای سئو شامل تمرکز روی بازدیدکنندگان انسانی سایت می شود، کسانی که روی محتوای سایت کلیک می کنند و آن را می خوانند. هدف از این نوع سئو ایجاد یک محتوای مناسب و مفید در سایت است به نحوی که خواندن و درک آن توسط خواننده آسان باشد و همچنین قوانین موتورهای جستجو را برای بهینه سازی سایت رعایت کند.

تاکتیک سئو سفید

توجه به این نکته مهم است که گرچه تاکتیک های سئوی کلاه سیاه ممکن است به کسب سریع رتبه کمک کند ولی کشف این تاکتیک ها توسط موتورهای جستجو و مجازات سایت شما توسط آن‌ها نهایتاً اجتناب ناپذیر است. این مجازات با توجه به شدت جرم ممکن است حتی باعث شود سایت شما دیگر قادر به بازگشت از مجازات نباشد. تنها راه ایجاد یک کسب و کار آنلاین پایدار که در طول زمان باعث جذب ترافیک ارگانیک بیشتری شود، این است که بهترین راه را برای seo دنبال کنید و محتوایی ایجاد کنید که مؤثر بوده و برای بازدیدکنندگان آن ارزشمند باشد.

توصیه نهایی

پس از اینکه بیشتر درباره ی اینکه سئو چیست و چطور کار می‌کند یاد گرفتید می توانید برای ایجاد تغییرات در سایتتان و بهبود سئوی آن اقدام کنید و رتبه ی خود را در صفحه ی نتایج گوگل تقویت کنید. به یاد داشته باشید، عوامل بسیاری وجود دارد که بر رتبه بندی سایت شما تأثیر می گذارد، اما مهم‌ترین چیز این است که آیا محتوای شما ارزشمند است و آیا مضمون آن با مخاطبان مورد نظر شما مرتبط است یا خیر.

قیمت سئو سایت

به یاد داشته باشید که بهینه سازی موتورهای جستجو زمان زیادی می گیرد. در واقع ممکن است چندین ماه طول بکشد تا شما نتیجه کار سخت خود را ببینید و از آن لذت ببرید.

با این حال دنبال کردن بهترین شیوه های انجام سئو و ایجاد محتوای با کیفیتی که روی بازدیدکنندگان انسانی متمرکز باشد بهترین راه ایجاد یک کسب و کار آنلاین پایدار است؛ کسب و کاری که بتواند در طول سالهای بعد ترافیکی زیادی را به سایت جذب و نهایتاً برای شما مشتری جذب کرده و منجر به درآمد شود.

برای اطلاع از قیمت سئو سایت می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ در شازین تماس بگیرید.

روش سئو در شرکت شازین

در این مطلب از شازین فهمیدیم سئو چیست و همانطور که گفته شد سئو به روش های مختلف کلاه سیاه و کلاه سفید انجام می شود.

روشی که کارشناسان سئوی ما در شرکت شازین از آن برای بهینه سازی سایت شما استفاده خواهند کرد تماما به روش کلاه سفید خواهد بود. زیرا دید ما در سئو به صورت بلندمدت است و در تمام طول مدت قرارداد وضعیت سایت شما و رقبا و فعالیت آنها رصد خواهد شد.

تغییرات انجام شده بر رو سایت به منظر بهینه سازی آن در گذر زمان نتایج خود را نشان خواهد داد پس در طول دوره ی مشخص شده باید صبور باشید و با اطمینان لازم را داشته باشید.

این را در نظر داشته باشید که تنها آشنایی با کارکرد سئو و خواندن مطالبی درمورد سئو چیست کافی نبوده و باید برای بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جستجو به روز و آنلاین بود.

تعرفه سئو

تعرفه و قیمت سئو در شرکت شازین با توجه به موارد مختلفی تعین می شود و برای هیچ دوسایتی شبیه به هم نخواهد بود. نوع فعالیت لازم برای بهینه سازی سایت، تعداد کلمات کلیدی و وضعیت حال حاضر سایت شما در تعین قیمت تأثیر گذار خواهد بود.

پس اگر قصد تغییر در کسب و کار خود و تحول در وضعیت درآمدیتان را دارید با ما با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

Scroll Up