طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای در شازین با بهترین و حرفه ای ترین تیم طراحی وب سایت انجام می شود.

اگر به دنبال سایت حرفه ای با کیفیت عالی و پشتیبانی هستید، حتما این مطلب را دنبال کنید.

طراحی سایت حرفه ای و خلاقانه

هنگامی که صحبت از طراحی سایت حرفه ای می شود شازین به چیزی فراتر از یک سایت با المان ها و آیتم های عمومی نگاه می کند. طراحی سایت حرفه ای و خلاقانه به معنی استفاده از روانشناسی حرفه ای رنگ ها، استفاده از علم رنگ شناسی در قسمت های مختلف سایت، طراحی تک تک صفحات به صورت سفارشی و متناسب با صنعت شما و بسیاری از تنظیمات کوچک و بزرگ دیگر است.

این تنظیمات به گونه ای انجام می شود که استفاده از آیتم های مختلف به صورت کاربردی و آسانی انجام شود.

مشاوره کامل

 برای ما در شازین یادگیری در مورد شما، علائق، صنعتی که در آن فعالیت می کنید و ایده های شما در مورد سایتتان قبل از ایجاد طرحی برای توسعه سایتتان و طراحی سایت شخصی حرفه ای در اولویت قرار دارد.

دریافت دیدگاه های شما

بعد از یک مشاوره اولیه، تیم ما در شازین چندین طرح متمایز را به صورت پروتوتایپ برای گرفتن بازخوردهای اولیه از مشتری و بر اساس خواسته های شما طراحی می کند.

طراحی قالب اولیه در طراحی سایت حرفه ای
طراحی قالب اولیه

بررسی افرادی که به مشتری سایت شما تبدیل شده اند

هدف ما ساختن سایتی است که باعث تعامل هرچه بیشتر کاربران با سایت شما شود و نهایتاً آن‌ها را تبدیل به  مشتری شما کند. در این فرایند ما سعی می‌کنیم در طراحی سایت آیتم هایی مانند دکمه های CTA را در مکان های مناسب و برای ترغیب بیشتر کاربر برای تبدیل به مشتری شما  شدن را اضافه کنیم.

بهینه سازی برای سئوی مناسب سایت

اینکه چطور سایت شما طراحی شده است می تواند روی سئوی سایت شما و کسب رتبه در صفحه نتایج گوگل به شدت تأثیر گذار باشد. ربات های موتورهای جستجو نیاز دارند که بتوانند به درستی در سایت شما بخزند و صفحات آن را در گوگل ایندکس کنند. در طراحی سایت حرفه ای در شازین چهارچوب و اصول یک سایت حرفه ای به درستی رعایت شده و دستور العمل های لازم برای سئو بیس بودن در بالاترین سطح اعمال شده است.

ساختار سایت قوی

در طول طراحی اولیه سایت شخصی حرفه ای ما از اینکه سایت شما به درستی خزش می شود و محتوای آن توسط موتورهای جستجو مانند گوگل درک می شود اطمینان حاصل می کنیم. ساختار قوی وب‌سایت های ما به موتورهای جستجو این اجازه را می دهند که کاملاً صفحات آن را بررسی کرده و ایندکس کنند.

ایجاد محتوا

 به عنوان بخشی از طراحی سایت ، محتوا بخش مهمی را شامل می شود به ویژه هنگامی که باعث ایجاد رتبه ی خوبی در صفحه ی نتایج گوگل برای شما شود. شما باید این اطمینان را به دست آورید که محتوای موجود در سایت شما یک محتوای باکیفیت و منحصر به فرد است که به درستی ویرایش شده و قابلیت خوانایی بالایی داشته باشد. شما با سفارش طراحی سایت اختصاصی در شازین می توانید از ایجاد محتوای باکیفیت و سئوفرندلی در سایت های خود اطمینان حاصل کنید.

همچنین می توانید برای خواندن مطلب شاخص کلیدی عملکرد یا KPIs کلیک کنید.

طراحی سایت حرفه ای
طراحی بخش های مختلف در طراحی سایت

بارگذاری سریع صفحات و کاهش نرخ خروج کاربر از سایت شما

یکی از معیارهای گوگل برای ارزیابی سایت شما این است که تجربه کاربر در سایت شما چقدر مثبت بوده است. پس یکی از ویژگی های شاخص در طراحی سایت حرفه ای توسط متخصصان ما در شازین اطمینان از پایین بودن زمان بارگذاری سایت و افزایش سرعت آن و همچنین پایین بودن نرخ خروج کاربر از سایت می باشد که این مورد در مقایسه با طراحی سایت با وردپرس بیشتر در دست طراح و دولوپر سایت است.

امنیت بالا

رعایت مواردی که باعث ایجاد امنیت بالا در سایت در مقابل هک و یا نفوذ شود در هر سایتی از اولویت بالایی برخوردار است که طراحان و متخصصان ما در شازین به ویژه در طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت با php این مورد را با اجرای یک هسته قدرتمند در سایت به نحو مطلوبی افزایش داده اند.

این هسته علاوه بر ایجاد امنیت بالا در سایت شما سرعت بارگذاری وب سایت شما را افزایش می دهد. همچنین به علت بهینه شدن وب سایت هزینه سرور شما را نیز کاهش می دهد.

کاهش هزینه در طراحی سایت حرفه ای در آینده

 شاید در نگاه اول طراحی سایت حرفه ای هزینه ای بالاتر از طراحی یک سایت معمولی برای شما ایجاد کند، اما به علت هسته قدرتمندی که این سایت ها دارند و خاصیت ماژولار بودن آن که به معنای امکان افزودن آپشن ها و قسمت های مختلف بعد از طراحی کامل سایت بدون نیاز به بازطراحی سایت می باشد، هزینه توسعه ی آن نسبت به سایت های دیگر بسیار کاهش می یابد. از طرفی دیگر به علت ساختار قوی سایت های که به صورت اختصاصی طراحی شده اند هزینه نگهداری آن ها نیز کاهش می یابد.

پشتیبانی و آموزش نیروهای شما

از سیاست ها شرکت آموزش نیروهای شما بعد از طراحی سایت حرفه ای می باشد. همچنین ما در شازین پشتیبانی از سایت برای رفع مشکلات احتمالی و یا نیاز به تغیرات در آینده را از وظایف خود دانسته و تا انتها مشتری می تواند این اطمینان را حاصل کند که او را تنها نخواهیم گذاشت.

برای سفارش سایت و یا مشاوره با کارشناسان ما می توانید از طریق لینک مشاوره و طراح سایت اقدام نمائید یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

Scroll Up