طراحی سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت زیبایی و آرایشی به‌خصوص برای کسانی که سالن زیبایی مردانه یا زنانه دارند از اهمیت خاصی برخوردار است. از طرفی امروزه بیشتر مردم تمایل دارند که در فضای مجازی مانند شبکه‌های اجتماعی وب سایت‌ها و… کار موردنظر خود را پیدا کنند. به همین دلیل طراحی سایت زیبایی به‌همراه معرفی آرایشگران و نشان‌دادن نمونه کارها می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در توسعه کسب‌وکار شما داشته باشد.

امکانات سایت زیبایی و آرایشی

بخش ارائه خدمات عروسی

باید بدانید یکی از مهم‌ترین مخاطبان شما برای یک سایت زیبایی آرایشی تازه عروس‌هایی هستند که به‌‌دنبال جایی برای انجام امورات عروسیشان می‌گردند. بنابراین ارائه خدمات عروسی و طراحی بخشی در سایت مخصوص خدمات عروسی از واجبات این نوع سایت است.

ظاهر سایت

از آنجایی که آرایشگری خود کاری هنری محسوب می‌شود بنابراین سعی کنید سایتتان را نیز به‌شکلی جذاب و هنری طراحی کنید. با این کار هم کاربران بیشتری جذب سایت شما می‌شوند هم از طرفی نوعی حس اعتماد و رضایت به مشتری القا می‌شود.

مشاوره و ارتباط آنلاین

هنگامی که افراد در سایت شما گشت‌وگذار می‌کنند و به‌دنبال نمونه‌ کارهای شما می‌گردند سوالات متعددی ممکن است برایشان پیش بیاید. بنابراین با طراحی قسمتی امکان مشاوره آنلاین را به مشتریان خود بدهید و به‌عبارتی کار را برایشان آسان‌تر کنید.

به‌طورکلی هر سایت آرایشگاهی با پیداکردن بازار هدف خود (یعنی مشتریان) و امکانات در دسترس خود می‌تواند ویژگی‌ها و خصوصیات سایت خود را تعیین نماید.

ارتباط با ما

قطعا افراد پس از جست‌وجو در سایت شما و پیداکردن نمونه کار مورد علاقه خود به‌دنبال آدرس و محل آرایشگاه شما می‌گردند. بنابراین با طراحی بخش ارتباط با ما می‌توانید آدرس و نقشه گوگل محل آرایشگاه خود را به‌راحتی در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

معرفی محصولات

طراحی سایت زیبایی و آرایشی - شرکت شازین
طراحی سایت زیبایی و آرایشی – شرکت شازین

علاوه‌بر کسانی که سالن آرایشی دارند افرادی هم که محصولات آرایشی و زیبایی می‌فروشند می‌توانند برای فروش بیشتر و توسعه کسب‌وکار خود  از طریق سایت اقدام کنند. در بخش معرفی محصولات می‌توانید برای هر محصول محتوایی تهیه کرده و آن را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهید.

نمونه کارها

همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، افراد در سایت شما به‌دنبال نمونه کارهای مورد علاقه خود می‌گردند بنابراین طراحی بخشی در وب سایت زیبایی و آرایشی با عنوان نمونه کارها از واجبات است.

برخی دیگر از امکاناتی که در یک سایت زیبایی آرایشی می‌تواند وجود داشته باشد:

  • مقالات
  • اخبار
  • ثبت ‌نام و پرداخت اینترنتی
  • گالری تصاویر
  • صفحه راهنما
  • فروش آنلاین
  • صفحه وب دسته و معرفی خدمات مجالس
  • رزومه کاری و…

البته لازم به ‌ذکر است که از همه مهم‌تر در یک سایت زیبایی ثبت نام و نوبت‌دهی آنلاین است که برای این منظور هم می‌توانید از نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین سالن زیبایی استفاده کنید. این نرم افزار بازدیدهای شما را افزایش داده، تجارت جدیدی ایجاد می‌کند و وفاداری مشتری را به‌ارمغان می‌آورد. با راه‌اندازی سیستم رزرو وقت  آنلاین می‌توانید خدمتی نوین را به مشتریان خود ارائه کنید و رضایت و اعتماد آن‌ها را نیز بیش‌تر جلب نمایید. به‌طورکلی این نرم‌افزار یک راه ساده است برای ایجاد اطمینان از اینکه کسب‌وکارتان در این روزها سازگار و تکامل یافته شده‌است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴