طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از خدمات مهم شازین در عرصه دیجیتال مارکتینگ برای مجموعه ها و شرکت های مختلف می باشد.

با ما همراه باشید تا از این خدمات مهم شازین بیشتر بدانید.

یکی از مواردی که شرکت ها بعد از ثبت شرکت و شروع اولیه فعالیت شرکت لازم است که در لیست فعالیت هایی که ملزم به اجرای آن هستند قرار دهند، طراحی سایت شرکت است.

هدف طراحی سایت شرکتی

  1. یکی از دلایل مهم برای طراحی سایت شرکت برداشتن گامی مهم در ایجاد برندینگ به صورت آنلاین است.
  2. دلیل مهم و اصلی دیگر در طراحی سایت شرکتی ورود به عرصه رقابت با رقبا در حوزه ی کاری شماست. در دنیای امروز و با گسترش فضای اینترنت و دنیای مجازی حضور در این فضا برای کسب و کارهای مختلف به یک الزام تبدیل شده است و روز به روز بر محبوبیت آن نزد مشتری و کسب و کارها افزوده می شود.
  3. امکان معرفی محصولات و خدمات موجود در شرکت در فضای نامحدود اینترنت؛ با استفاده از این امکان شما علاوه بر شناساندن خود و محصولاتتان به فضای محدود اطرافتان، توانایی شناساندنتان به محدوده ی جغرافیایی فراتر از منطقه و یا حتی کشور خود را خواهید داشت.
  4. ایجاد باشگاه مشتریان و خدمات رسانی و پاسخ به نیازهای مشتریان به صورت 24 ساعته؛ در سفر مشتری گام بعدی پس از جذب مشتری تبدیل خریدار محصولاتتان به یک مشتری وفادار است. در نتیجه رفع نیازهای مهم و بعدی او در رابطه با محصول و یا خدمات خریداری شده از شرکت قدمی مهم در ایجاد این وفاداری است.
طراحی سایت شرکتی
اصول طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

برخی از شرکت ها با استفاده از شبکه های مجازی سعی دارند خدمات و محصولات خود را به کاربران و مشتریان خود معرفی کنند اما باید بدانید که تنها وجود صفحات اجتماعی برای تعامل با مخاطب کافی نیست.

وجود طراحی سایت شرکتی علاوه بر دلایلی که در بالا ذکر شد نیاز است که مطابق با صنعتی که شما در حال کار در آن هستید سفارشی سازی شود که صفحات اجتماعی قادر به چنین شخصی سازی برای هر کسب و کار به صورت جدا نیستند.

سایت شما اولین صفحه ای است که مشتری شما برای آشنایی با شرکتتان با آن برخورد خواهد داشت؛ پس طراحی سایت به نحوی که به بهترین شکل بتواند گویای کلاس کاری شما باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هنگامی که مشتری برای بار اول قصد کار کردن با یک شرکت را دارد از مواردی که برای بررسی اعتبار شرکت به بررسی آن می پردازد سایت شرکت است؛ در نتیجه وب سایت شرکت در وهله ی اول ایجاد ذهنیتی در مشتری خواهد کرد که در تصمیم گیری های بعدی وی برای کار با شرکت حتماً تأثیرگذار خواهد بود.

امکانات طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی علاوه بر طراحی زیبا با المان های بصری جذاب یک سری آیتم ها نیز باید وجود داشته باشد که در صفحه لیست امکانات سایت شرکتی تاحدودی شرح داده شد و مشاوران ما در شازین با تجربه ی کاری چندین ساله ی خود در حوزه های مختلف کسب و کار امکان مشاوره به شما برای داشتن سایتی حرفه ای در کسب و کارتان را خواهند داشت.

طراحی واکنش گرا

با افزایش ورود اینترنت به جنبه های مختلف زندگی ما استفاده از موبایل نیز برای دسترسی به سایت های مختلف روز به روز در حال افزایش است. از این رو بسیار مهم است وب سایت شرکتی ما در دستگاه های مختلف قابلیت خوانایی بالایی داشته باشد و همچنین سرعت آن هنگام بارگذاری در دستگاه های مختلف مثل موبایل کاهش پیدا نکند و این مهم در طراحی سایت شرکتی رعایت شده باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو در طراحی سایت شرکتی حرفه ای
طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی ظاهری سایت

همان‌طور که گفته شد ظاهر سایت شما به عنوان اولین نقطه ی برخورد مشتریان شما با شرکتتان اهمیت بالقوه ای دارد. طراحان ما در شازین با برخورداری از علم روز دنیا قادر به انتخاب طیف رنگی مناسب، چشم نواز و هماهنگ با کسب و کار شما خواهند بود. به نحوی که جلوه ای زیبا از هنر و صنعت را به نمایش بکشند.

طراحی سفارشی صفحات مهم

در طراحی سایت شرکتی گالری نمونه کارها و محصولات شرکت از مهم ترین صفحات به شمار می روند که نوع طراحی این صفحات می تواند در ترغیب مشتری برای تصمیم گیری تأثیر بگذارد که یک سری موارد در طراحی سایت حرفه ای انجام می پذیرد.

صفحه ی تماس با ما نیز از دسته صفحاتی است که اهمیت زیادی داشته و طراحی آن باید به گونه ای باشد که کاربر به راحت ترین شکل بتواند اطلاعات مورد نیاز خود برای تماس با شرکت را از طریق آن کسب کند.

متخصصان ما در شازین با رعایت اصول ux با طراحی سفارشی این صفحات در طراحی سایت شرکتی حرفه ای سعی کرده اند تا این صفحات به بهترین صورت رسالت خود را در جذب مشتری انجام دهند.

 برقراری امنیت سایت

از مشخصه های عمومی وب سایت های طراحی شده در شازین هسته ی قدرتمند آن است که این ساختار سبب می شود سایت از امنیت بالایی برخوردار باشد. علاوه بر این مورد وجود این هسته باعث افزایش سرعت سایت و همچنین کاهش هزینه سرور خواهد شد.

پشتیبانی از تمام شبکه های اجتماعی

نمونه ی یک طراحی سایت شرکتی قوی سایتی است که بتواند به خوبی با شبکه های اجتماعی که وجود آن ها برای هر کسب و کاری تأثیر گذار است، ارتباط برقرار کرده و با آن‌ها هماهنگ باشد. این هماهنگی در طراحی سایت در شازین به نحوی است که بدون نیاز به اضافه کردن افزونه ی خاصی محتوای روی وب سایتتان بر روی کانال های انتخابی شما منتشر شود.

سئو سایت

نحوه کد نویسی درست سایت برای بهینه سازی آن تأثیر به سزایی دارد. شازین با برخورداری از تیم سئو و طراحان متخصص در امر طراحی سایت این اصول را به درستی در تک تک سایت های خود رعایت کرده و به این ترتیب رسیدن به رتبه های بالا در صفحه ی نتایج گوگل را راحت تر فراهم می کند.

همه ی این موارد هزینه طراحی سایت راشاید به دید اول افزایش دهد اما باید بدانید که هر کدام از مواردی که در بخش امکانات سایت شرکتی بررسی می شود باید وجود داشته باشد که اگر الان به آن نپردازید شاید بعدها با هزینه بیشتر مجبور به انجام آن شوید.

قیمت طراحی وب سایت شرکتی اختصاصی

در صورت تمایل برای طراحی وب سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو می توانید با ما با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

Scroll Up