طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از خدمات مهم شازین در حوزه طراحی وب سایت است.

برای اطلاع از این خدمات ارائه شده در شازین، مطلب زیر را دنبال نمایید.

پروژه طراحی سایت فروشگاهی

امروزه خرید در بستر اینترنت و افزایش تمایل مشتریان برای خرید در این محیط، میزان استفاده ی صنایع و فروشگاه هایی را که تا به امروز به صورت سنتی اداره می شدند از بستر فضای مجازی و اینترنت افزایش داده است و در همین راستا نیز ساخت فروشگاه های اینترنتی روز به روز افزایش یافته و جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

درباره ی تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با سایت های دیگر می توان گفت که در وب سایت های فروشگاهی یک سری محصول وجود دارد که امکان دسته بندی آن‌ها با توجه به معیارهای مختلف و فیلتر کردن یک سری از آن ها با توجه به آیتم های خاص آن محصول توسط مشتری وجود دارد. وب سایت های فروشگاهی دارای یک اتوماسیون نرم افزاری هستند که امکان خرید را برای مشتری فراهم می کنند.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

دسترسی سریع و راحت به محصول در طراحی سایت فروشگاهی

در وب‌سایت های فروشگاهی کار فروشنده در یک فروشگاه را باید نحوه نمایش محصول و نوع دسترسی به دسته های مختلف در یک سایت انجام دهد؛ که این مورد تأثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری مشتری برای خرید دارد. پس هرچه سایت از نظر اصول روانشناسی خرید، دسترسی راحت و سریع به محصولات در دسته های مختلف که به عنوان تجربه کاربری خوانده می شود و عناصر بصری موجود در طراحی سایت مناسب تر باشد امکان تأثیرگذاری روی بازدیدکننده سایت و تبدیل آن به خریدار و نهایتاً مشتری دائمی بیشتر خواهد بود.

شناخت سلیقه مشتریان در طراحی فروشگاه آنلاین

از اولین مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی باید مدنظر قرار داد توجه به سلیقه ی مشتریان است؛ که این مورد در صنایع مختلف متفاوت است؛ یعنی سلیقه ی مشتری هدف در یک فروشگاه آنلاین در حوزه ی ابزارآلات صنعتی با مشتریان یک سایت فروش لباس و یا سایت فروش آنلاین فرش و سفر مشتری در این صنایع نیز متفاوت است.

شازین با توجه به تجربه ی طراحی سایت های فروشگاهی در صنایع مختلف و آشنایی با چالش های به وجود آمده برای هریک از این سایت ها به مرور زمان، امکان ارائه مناسب‌ترین استراتژی برای صنعت شما برای حل این چالش ها را دارا خواهد بود و قادر خواهیم بود با استفاده از این استراتژی ها و همچنین متدهای روز دنیا در طراحی سایت فروشگاهی افزایش فروش شما را تضمین کنیم.

تماس با شرکت شاژین جهت مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

اصول و ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

از جمله مواردی که نقطه مشترک همه ی سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط شرکت شازین می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- طراحی زیبا، چشم نواز و جذاب

طراحان ما در شازین با تخصص کامل روی ui و ux سایت امکان طراحی زیبا و خلاقانه ای را برای جذب بیشتر مشتری نسبت به رقبا برای شما فراهم خواهند کرد

2- استفاده از امکانات و رعایت استانداردهای طراحی سایت

رعایت استانداردهای لازم و ضروری در طراحی سایت توسط هر طراحی از موارد ضروری است.

موارد مهمی که در سایت های فروشگاهی باید رعایت شود و متخصصان ما در شازین به بهترین نحو آن ها را به حالت اجرایی در می آورند عبارت‌اند از ایجاد منوی جذاب، استفاده از پروموشن ها، تخفیفات و پیشنهادها در صفحه اصلی به عنوان مهم‌ترین صفحه جذب کننده مشتری، قابلیت جستجو کردن با استفاده از یک ابزار جستجوی قوی طراحی شده توسط شرکت شازین و فیلتر محصولات بر اساس آیتم های مهم محصولات توسط مشتری می باشد.

3- طراحی صفحه ثبت نام کاربر جهت خرید

یکی از صفحاتی که در تصمیم گیری برای تکمیل خرید نهایی مشتری تأثیر به سزایی دارد وجود صفحه ثبت نام در دسترس ترین نقطه از سایت و استفاده از آیتم هایی در این صفحه است که هم به طور کامل اطلاعات موردنیاز از مشتری را بتوان کسب کرد و هم تجربه ی لذت بخشی را در ثبت نامی سریع و راحت برای مشتری به جای بگذارد.

متخصصان ما در طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای این صفحه را به صورت اختصاصی طراحی کرده و با رعایت اصول ux به بهترین نحو سعی در تسهیل این مرحله برای مشتری به بهترین نحو را داشته اند.

طراحی سایت فروشگاهی
اصول طراحی سایت فروشگاهی

4- طراحی سایت ماژولار

در شازین طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی با php نیز انجام می شود که در این مدل طراحی این قابلیت وجود دارد که با اضافه کردن یک سری ماژول به هسته اصلی وب سایت، امکان اضافه کردن بعضی ویژگی ها و یا تغیر و جابه جا کردن بعضی از قسمت ها در سایت بعد از طراحی کامل سایت و بنابر نیاز آتی مشتری وجود داشته باشد.

این ویژگی به نحوی انجام خواهد شد که نگرانی از بابت تغییر موقعیت سایت در گوگل بعد از تغییر در آن وجود نداشته باشد و به این طریق صرفه جویی زیادی در هزینه ها خواهد شد.

5- امنیت پرداخت

یکی از مواردی که کارشناسان و برنامه نویسان شازین به آن توجه خاصی دارند رعایت امنیت سایت های فروشگاهی است. فروشگاه های طراحی شده توسط شازین امنیت در دو بخش اطلاعات کاربری و سیستم پرداخت امن را فراهم می سازد. تمامی درگاه های بانکی که مشتری مد نظر دارد به صورت امن برنامه نویسی و بهینه سازی می شود تا محیط امنی را در پرداخت آنلاین برای شما و کاربرانتان فراهم سازد.

6- آموزش و پشتیبانی

بعد از اتمام طراحی می توانید این اطمینان را داشته باشید که ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. ما در شازین به نیروهای شما آموزش کامل را خواهیم داد و همچنین آماده ی پاسخ گوئی به سؤالات شما و رفع مشکلات احتمالی‌تان خواهیم بود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

با وجود طراحی خلاقانه و پیشرفته ای که توسط متخصصان و طراحان حرفه ای ما انجام می شود اما بنابر سیاست شرکت شازین در ایجاد بازاری سالم سعی بر آن شده است که مانند طراحی در سایر حوزه ها قیمت طراحی سایت در مناسب ترین حالت نسبت به رقبا قرار داده شود.

پلن های زیر یک سری از ویژگی های موجود در سایت های فروشگاهی طراحی شده در شازین را شرح داده است. اما برای دریافت دقیق و آشنایی با ویژگی ها با کارشناسان ما در شازین تماس بگیرید.

مشاوره و درخواست طراحی سایت

نکات مهم طراحی سایت فروشگاهی

در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و نکات مهم طراحی سایت با ما در شازین با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

Scroll Up