طراحی سایت چند منظوره

طراحی سایت چند منظوره چه کاربردی دارد؟

آیا شرکت شازین می تواند طراحی سایت چند منظوره با قالبی زیبا و مدرن انجام دهد؟

زمان طراحی وب سایت چند منظوره چه قدر است؟

با شازین همراه باشید تا پاسخ این سوالات را بدست بیاورید.

طراحی سایت چند منظوره

هنگامی که در حال ساخت یک وب سایت جدید هستید، ابتدا باید به دنبال انتخاب موضوعی مناسب بگردید. اولین و مهمترین نکته در طراحی سایت، این است که شما باید تصمیم بگیرید که آیا انتخاب گزینه چند منظوره بودن سایت مناسب است یا خیر؟ ما می‌گوییم بله. با انتخاب گزینه چندمنظوره بودن سایت هر مسیری که برای پیش بردن سایت انتخاب کنید به‌طور قابل توجهی بر طراحی و عملکرد سایت شما تأثیر می‌گذارد، بنابراین گزینه‌ای را برای موضوع سایت انتخاب کنید که عملکرد شما را محدود نکند.

در این مقاله، ما به بررسی اینکه چرا انتخاب سایت چندمنظوره می‌تواند مفید باشد خواهیم پرداخت. سپس سه دلیل را انتخاب سایت چندمنظوره را شرح خواهیم داد.

تفاوت بین قالب‌های چند منظوره و Niche WordPress

قالب‌های وردپرس مجموعه‌ای از فایل‌ها هستند که ظاهر، چیدمان و گاه عملکرد سایت شما را تغییر می دهند. هزاران قالب وردپرس در دسترس است و هر یک سبک منحصر به فردی دارند. با انتخاب مورد مناسب، بدون نیاز به HTML یا CSS، می توانید تقریباً هر ظاهری را که می خواهید در سایت خود پیاده سازی کنید.

می‌توان بیشتر قالب‌های وردپرس را به دو دسته طبقه بندی تقسیم کرد:

۱. موضوعات تک منظوره

 این‌ها الگوهایی هستند که برای انواع خاصی از وب سایت‌ها طراحی شده اند. به عنوان مثال ، شما می‌توانید برای وبلاگ ها و فروشگاه های آنلاین، و همچنین برای مکان های خاص تر مانند پادکست و سایت‌های املاک قالب پیدا کنید.

۲. قالب‌های چند منظوره

 با استفاده از این نوع قالب ها، معمولاً طیف وسیعی از گزینه‌ها را برای سفارشی سازی سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در چندین نوع پروژه از یک قالب واحد استفاده کنید و آن را متناسب با نیازهای خاص سایتتان به طور کامل‌تری تنظیم کنید. بنابراین استفاده از چنین قالب‌هایی و طراحی سایت چندمنظوره می‌تواند بسیار بیشتر از آنچه که تصور می‌کنید برایتان مفید واقع شود.

۳ دلیل که باید استفاده از قالب چند منظوره وردپرس را در نظر بگیرید

طراحی سایت چند منظوره

۱. معمولاً به امکانات بیشتری دسترسی پیدا می‌کنید

یکی از اصلی‌ترین علل توجه به قالب‌های چند منظوره این است که شما می‌توانید همه چیز را درجای مشخص خود طبقه بندی کرده و قرار دهید. به‌عنوان مثال این قالب شما را قادر می سازد فرم های تماس، دکمه ها ، گالری ها و موارد دیگر را به هر یک از صفحات یا پست‌های خود در دسته‌های مشخصی اضافه کنید.

۲. برخی از قالب‌های چند منظوره شامل ابزارهای صفحه سازی هستند

سال‌ها پیش، ساخت یک وب سایت با ظاهری حرفه‌ای و مناسب، نبرد سختی بود. با این حال، امروزه تقریباً همه به لطف صفحه‌سازان می‌توانند یک وب سایت شیک و کاربردی ایجاد کنند. صفحه سازان ابزاری هستند که به شما امکان می‌دهند با انتخاب کتابخانه ای از عناصر از پیش ساخته شده محتوای وب سایت را کنار هم قرار دهید و یا حتی آن ها را شخصی سازی کنید.

۳. شما می توانید برای چندین پروژه از یک قالب واحد تکراری استفاده کنید

استفاده از یک قالب وردپرس انعطاف‌پذیر برای همه پروژه‌ها، می‌تواند در وقت شما صرفه‌جویی کند. با این حال این موضوع زمانی برای شما کاربردی خواهد بود که موضوع انتخابی شما چند منظوره باشد.

برای طراحی سایت چند منظوره با شازین با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up