طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی برای یافتن افراد با استعداد و آماده به کار، باعث شکوفایی و رونق کسب و کارها می شود.

اگر شما هم می خواهید در شکوفایی و استخدام بیشتر افراد مستعد و با رزومه ای عالی، فعالیت و نقش داشته باشید، این مطلب از شازین را دنبال کنید.

هزینه طراحی سایت کاریابی

هنگامی که به دنبال راه اندازی مشاغل آنلاین هستید، طراحی سایت کاریابی می تواند یک منبع درآمد مناسب باشد.

از آنجایی که افراد همیشه در جست‌وجوی شغل جدید هستند، خواه بخواهند شغل خود را تغییر دهند یا موقعیتی با درآمد بهتر پیدا کنند یا به سادگی وارد یک رشته جدید شوند، سایتی که مشاغل مختلف را لیست می‌کند راهی عالی برای کمک به اینگونه افراد در یافتن کار است.

با داشتن سایت کاریابی، می‌توانید از مشاغل بابت ثبت نام در لیست و همچنین افرادی که به دنبال کار جدید می‌گردند برای داشتن توانایی درخواست موقعیت‌ها و ارسال رزومه خود هزینه دریافت کنید.

شما می‌توانید بسته های مختلفی ایجاد کنید و امتیازات مختلفی را برای سطح قیمت‌های مختلف مانند اولویت‌های فرد، ارسال مجدد خودکار تبلیغات آن‌ها و موارد دیگر ارائه دهید.

اما قبل از شروع به کسب درآمد‌، باید یک وب سایت مناسب ایجاد کنید.

خوشبختانه، با استفاده از وردپرس و انتخاب یک موضوع مناسب، نیازی نیست که ساعت‌ها برای یادگیری نحوه کدگذاری وقت بگذارید یا اینکه فردی را استخدام کنید که با دانش فنی خاصی برایتان سایت ایجاد کنید.

۵ ویژگی اساسی سایت‌های کاریابی

قبل از رفتن به فرآیند ایجاد سایت، چند ویژگی اساسی وجود دارد که هر سایت کاریابی باید داشته باشد.

طراحی سایت کاریابی

۱. یافتن افرادی که به ‌دنبال کار می‌گردند یا می‌خواهند آگهی خود را در سایتی قرار بدهند

ارسال زودهنگام برای مالکان مشاغل و متقاضیان شغل آسان است. از آن‌ها بخواهید لیست خود را ارسال کنند یا در صفحه اصلی سایت درخواست کار کنند.

این باعث صرفه‌جویی در وقت آن‌ها می‌شود و روند انجام کار را سریع‌تر می‌کند. به عبارت دیگر، هر کسی که بخواهد لیست خود را ارسال کند یا برای یک شغل درخواست کند، تجربه کاربری بهتری  خواهد داشت.

۲. گزینه های جستجوی زنده با قابلیت دسته‌بندی کردن

داشتن توانایی جست‌وجوی مشاغل با قابلیت دسته‌بندی کردن، به هر کسی که به دنبال شغل است این اجازه را می‌دهد که جست‌وجوی خود را اصلاح کرده و لیست‌هایی پیدا کند که با رشته، مهارت و تجربه آن ها مطابقت داشته باشد.

این کار نیاز به صرف ساعت‌ها برای مرتب‌سازی در بین دسته‌ها و مرور نتایج یک به یک برای دیدن اینکه آیا شغل با مجموعه مهارت های آن‌ها مطابقت دارد را‌، از بین می‌برد.

۳. طراحی ریسپانسیو

حتماً یک تم وردپرس با طراحی ریسپانسیو انتخاب کنید زیرا امروزه بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند از تلفن‌های هوشمند و تبلت خود برای جست‌وجو در اینترنت استفاده کنند.

طراحی ریسپانسیو به این معنی است که آن ها می‌توانند به جای اینکه منتظر رسیدن به خانه برای شروع جست‌وجوی کار خود باشند، حتی در حالی که مشغول کار هستند، لیست‌ها را مرور و از آن‌ها استفاده کنند.

۴. گزینه‌های سفارشی‌سازی

 به دنبال یک قالب وردپرس باشید که گزینه ‌های سفارشی سازی زیادی داشته باشد تا بتوانید نام تجاری خود را در آن بگنجانید و یک سایت قابل شناسایی ایجاد کنید.

این به شما کمک می کند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید و به سایتتان افتخار کنید.

۵. برای هر کاربر یک پروفایل مشخص درنظر بگیرید

این موضوع به صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد تا لیست خود را به‌راحتی ردیابی کنند و ببینند چه زمان ارسال شده و چه زمانی نیاز به تمدید دارند.

از طرف دیگر، متقاضیان کار می‌توانند به راحتی مشخصات خود را به روز کنند‌، رزومه خود را بارگذاری کنند و وضعیت درخواست را ردیابی کنند.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت کاریابی همین الان با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up