قیمت طراحی سایت + شرایط انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت

قیمت طراحی سایت اگرچه می تواند یک فاکتور مهم و تاثیرگذار برای کسب‌وکار شما باشد اما پیشنهاد می‌کنیم بجای توجه به هزینه‌ها روی اهداف کلی سایتتان و تمرکز کنید و برای سراحی سایت باتوجه به اهدافتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

هنگامی که به دنبال قیمت‌گرفتن و تعرفه طراحی سایت می‌روید با حجم عظیمی از قیمت‌ها مواجه خواهیدشد که شاید انتخاب بهترین شرکت را برایتان کمی دشوارتر کنند. بنابراین برای شروع پروژه به‌جای این که از شرکت موردنظرتان بپرسید تعرفه طراحی سایتش چقدر است بهتر است اول از خودتان بپرسید چه انتظاراتی از بودجه خود دارید؟!

اگر برای طراحی سایت یک محدوده مشخص تعیین کنیم باید بگوییم که این محدوده از صفر شروع می‌شود و تا بی‌نهایت هم ادامه دارد! و تمام معیارهای مشخص‌کردن هزنیه بستگی به اعتبار و کیفیت شرکت موردنظر شما دارد. البته برای انتخاب شرکت مناسب بهتر است فریب قیمت‌های بالا را نخورید! و به بهانه اینکه ما زیاد می‌گیریم و کارمان هم خوب است حاضر به پرداخت قیمت‌های گزاف نشوید. همیشه قبل از انتخاب نمونه کارهای مشابه یا غیرمشابه شرکت موردنظر را بررسی کنید و پس از تجزیه و تحلیل بهترین شرکت را انتخاب کنید.

نکات دیگری برای انتخاب مناسب

سراغ هزینه‌های پایین نباشید

هر کس به‌اندازه پولی که می‌دهد آش می‌خورد! یعنی پیشنهاد ما به شما این است که از طراحی سایت با قیمت‌های پایین صرف‌نظر کنید به عبارتی بهتر است کار را به کاردان بسپارید. بنابراین اصلا به دنبال سایت‌های ارزان قیمت و آماده نروید زیرا قصد شما راه اندازی یک کسب و کار تازه است در فضای مجازی پس باید از همان ابتدای کار با ایده‌های جدیدی وارد شوید و جای پای خود را محکم کنید.

حرفه‌ای عمل کنید

می توانید با یک طراحی سایت حرفه‌ای و اختصاصی که تماما متناسب با نیازهای شماست کار خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که این کار قطعا هزینه بالایی را برای شما دربردارد، اما خیالتان راحت باشد که از طریق همین صرف هزینه می‌توانید به درآمدزایی بیشتری بپردازید. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر یک سایت حرفه‌ای و اختصاصی می‌خواهید باید هزینه بیشتری را بپردازید.

ازجمله سرویس‌های تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • ریسپانسیو بودن طراحی سایت (مطابقت با نسخه موبایل و تبلت)
 • طراحی حرفه‌ای سایت
 • قالب‌های اختصاصی
 • پلتفرم طراحی سایت
 • تعداد صفحات وب سایت
 • سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو
 • پشتیبانی و پاسخگویی
 • سرعت بالای وب سایت
 • پنل مدیریتی قدرتمند
 • محتواگذاری و مدیریت وب سایت

 

هر اندازه که سبک طراحی موردنظر شما حرفه‌ای‌تر باشد، قیمت طراحی سایت براساس عولمل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت بالاتر خواهدرفت و قیمت طراحی سایت نیز بیشتر می‌شود. قیمت طراحی سایت که از صفحات با طراحی یکسان استفاده می‌کند نسبت به قیمت طراحی سایت که به جهت طراحی هر صفحه از سایت حساسیت به خرج داده و در هر صفحه طراحی شده امکانات بخصوصی را به جهت رفاه کاربران ایجاد می‌کند بر اساس تعرفه طراحی سایت متفاوت خواهد‌بود و هزینه طراحی سایت پرداخت شده نیز متفاوت است. بنابراین پیش از انتخاب شرکت مناسب سایر نکات را درنظر گرفته و با دیدی وسیع دست به انتخاب بزنید.

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴