3 دلیل برای آنکه باید وب سایت داشته باشیم

3 دلیل برای آنکه چرا باید وب سایت داشته باشیم

چرا باید وب سایت داشته باشیم و چرا داشتن سایت در کنار حضور در شبکه های احتماعی ضروری است؟

بسیاری از افراد از ضرورت داشتن وب سایت اختصاصی و طراحی سایت بی خبر هستند.

در این مطلب، ما یعنی تیم شازین به سوال چرا باید وب سایت داشته باشیم می پردازیم و  مهمترین دلایلی را که باعث می شود به فکر یک وب سایت اختصاصی بیفتید، بررسی خواهیم کرد.

چرا باید وب سایت داشته باشیم

1.داشتن وبسایت شما را حرفه ای و قابل اعتماد نشان می دهد

بسیاری از افراد به کسب و کارهایی که وب سایت ندارند، اعتماد نمی کنند. داشتن یک صفحه حرفه ای و مدرن که به طور مرتب به روز شده و در موتورهای جستجو  گوگل ظاهر می شود، باعث افزایش اعتماد مشتری است. مشتری های بالقوه به شما بیشتر اعتماد می کنند و همه ی اطلاعاتی را که می خواهند در یک جا پیدا می کنند. در عصر دیجیتال امروزی، ما انتظار داریم که کسب و کارهای مختلف وب سایت داشته باشند. حتی کوچکترین کسب و کارها هم به وب سایت نیاز دارند.

هرکسی می تواند به راحتی یک صفحه تقلبی و فیک در فیسبوک یا اینستاگرام با اطلاعات غیرواقعی و نام یا هویت شما بسازد، و ممکن است پروفایل آن مطابق با هویت شما باشد. بنابراین، یک وب سایت تجاری حرفه ای، شرکت شما را به گونه ای معتبر می سازد که  دیگر شبکه های اجتماعی نمی تواند این کار را کند.

و اگر کسب و کار اختصاصی ندارید و می خواهید سرمایه ی خودتان را راه اندازی کنید، برای نشان دادن کارتان، یا وقتی می خواهید برای کارآفرینان برای پیدا کردن کار خودی نشان دهید و چیزی بفرستید، هیچ چیز به اندازه داشتن وب سایت اختصاصی نشان دهنده ی حرفه ای بودن شما نیست.

2.وبسایت تجاری مشتریان بیشتری برای شما می آورد و بازاریابی را افزایش می دهد

وب سایت های بهینه شده به صفحه های اول گوگل می رود و مشتریان جدیدی را به خود جذب می کنند که به طور اختصاصی به دنبال شما نمی گشتند اما دنبال یک موضوع خاص بوده اند. احتمال مشتری شدن کسی که افتان و خیزان به وب سایت شما سر می زند بیشتر از کسی است که به پروفایل شما در شبکه های مجازی نگاه می کند. همچنین، باعث مقایسه شما با عرضه کنندگان محصولات یا خدمات یا هر رقیب تجاری دیگر که همگی وب سایت حرفه ای دارند، می شود.

اگر در تبلیغات گوگل یا تبلیغات فیسبوک سرمایه گذاری می کنید، می توانید مستقیم به وب سایت خودتان لینک مراجعه بدهید. در وب سایت، مشتری های شما همه ی جزئیات را برای خرید آگاهانه در اختیار دارند و فراخوان های مختلفی وجود دارد تا آنها را به خرید ترغیب کند. وب سایت ها در قالب های پاپ آپ یا ناگهانی ظاهر می شود و اعلان های نمایش وب، بازدیدکنندگان سایت را به در ارتباط و تماس ماندن و بازگشت دوباره ترغیب و تشویق می کند.

وبسایت آنلاین 24 ساعته در 7 روز هفته، حتی در اولین روز سال، در هر کجای دنیا- باعث می شود تا صفحه وب سایت شما در ذهن مشتری بماند. حتی اگر ساعت ها به کسب و کارهای دیگر سر بزند و از سایت های آنها دیدن کند.

داشتن وب سایت دسترسی شما را بیشتر می کند، و بدون لحظه ای وقفه شما را پروموت خواهد کرد.

3.وب سایت به شما تسلط و مدیریت تمامی ابرازهای دیجیتالی را می دهد

برای این مورد دو جنبه و دیدگاه وجود دارد. اولین دیدگاه به آزادی عملکرد شما در وب سایت باز می گردد. شما نمی توانید در شبکه های اجتماعی در این حد و وسعت تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. تمامی مدل های کاری شما باید در یک قالب مانند دیگران باشد. اگر واقعا می خواهید متمایز و منحصر به فرد باشید، فقط وب سایت به کار شما می آید.

داشتن قدرت عملکرد آزادانه و اختیاری به شما این فرصت را می دهد تا برند خودتان را در منحصر به فردترین روش ممکن معرفی کنید و خاص بودن برندتان از هر جهت فریاد زده شود.

مدیریت عکس و گالری

مدیریت عکس های وب سایت تان منحصر به گرافیک و چیدمان و طرح بندی نیست. دیگر خودتان تصمیم می گیرید که می خواهید در آنجا چه عکسی بگذارید. پس اگر بازدید آنلاین، بخش نظرات مشتریان، ویدیو و غیره دارید، همگی می توانند در فضای وب سایت شما به اشتراک گذاشته شوند.

پس اگر گالری یا آلبوم کار خاصی دارید، با وب سایت شانس این را دارید تا در خلاقانه ترین مدل ممکن به نمایش شان بگذارید. شما خیلی راحت می توانید وب سایت خودتان را در هر زمانی که می خواهید، طراحی مجدد کنید و تغییرات دلخواهتان را اعمال نمایید.

دیدگاه دومی که درباره “مدیریت کامل” وجود دارد این است که وب سایت مدیای اختصاصی شما است. دیگر هم مجبور نیستید قوانین دائم التغییر قالب های شبکه های اجتماعی را دنبال کنید، و در حالی که پلتفرم ها می آیند و می روند، این وب سایت شما است که باقی می ماند. همچنین، هر کاربری که در اینترنت حضور دارد می تواند بدون ساخت یک اکانت اختصاصی با وب سایت شما در ارتباط و حضور داشته باشد.

چرا باید وب سایت داشته باشیم و کاربرد وب سایت چیست؟

در این مطلب برای شما به 3 دلیل مهم برای آنکه چرا باید وب سایت داشته باشیم پرداختیم.

اگر تمایل دارید تا با کوتاه ترین زمان فروش بیشتری داشته باشید، می توانید با ما دز شازین برای طراحی وب سایت با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

شازین با مشاوره رایگان درباره برندینگ و طراحی انواع سایت های فروشگاهی و آنلاین به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین مدت، بیشترین بازخورد و بازدهی لازم را دریافت کنید.

اگر به دنبال محتوای با کیفیت و اصولی هستید، می توانید به شاخص کلیدی عملکرد یا KPIs سر بزنید.

شرکت شازین یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران است که با خدمات آنلاین و پاسخگویی سریع، به شما کمک می کند تا بهترین سایت را برای کسب و کار خود داشته باشید.

این مجموعه همواره تلاش کرده تا با حرفه ای ترین مهندسان خود، بهترین ها را برای مشتریان خود فراهم سازد.

تمام آنچه که شما برای طراحی سایت نیاز دارید، تماس با شرکت شازین است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up