انجمن علمی پروستودونتیست های ایران

انجمن علمی پروستودونتیست های ایران

درباره انجمن علمی پروستودونتیست های ایران :

انجمن علمی پروستودونتیست های ایران قدیمی ­ترین انجمن تخصصی دندانپزشکی کشور بوده و از لحاظ قدمت و سابقه بعد از انجمن (جامعه) دندانپزشکی ایران، دومین انجمن علمی دندانپزشکی کشور محسوب می ­شود.

اصولا متخصصان پروتز در کشور همواره در خط مقدم تحولات علمی و صنفی قرار داشته­ اند که یکی از مهمترین اقدامات آنها تشکیل انجمن پروستودونتیست­ های ایران بوده است.

پس از تشکیل انجمن دندانپزشکی ایران، کم کم نیاز به تاسیس یک انجمن تخصصی دندانپزشکی نزد متخصصان پروتز احساس شد. همین نیاز باعث شد تا در تابستان سال 1355، تعدادی از متخصصان برجسته پروتز کشور دور هم جمع شده و ایده تشکیل یک انجمن تخصصی برای متخصصان پروتز را جهت انجام کارهای علمی و پژوهشی مطرح کردند. این افراد عبارت بودند از خانم دکتر هان یانک آذرمهر و آقایان دکتر پرویز آذرمهر، دکتر نیکزاد جاوید، دکتر جعفر دادمنش و دکتر ایرج شفق. بدنبال تهیه اساسنامه توسط دندانپزشکان مذکور، با توجه به امکانات موجود آن زمان درباره محتوای آن اطلاع رسانی صورت می­ گیرد. گروه هدف این اطلاع رسانی کلیه دندانپزشکانی بودند که از دید وزارت علوم و تحصیلات عالیه وقت، متخصص یکی از رشته های پروتز شناخته می­ شدند.

 

 

برخی از تکنولوژی های مهم مورد استفاده در کدنویسی سایت :

Professional Design : طراحی گرافیک اختصاصی.
Valid W3C : بدون خطا در کدنویسی برای افزایش سئو سایت.
Responsive : واکنش گرا برای نمایش بهتر سایت داخل دستگاه های مختلف از قبیل موبایل ، تبلت ، کامپیوتر.
HTML5/CSS3 : آخرین متد کدنویسی .
SEO : سئو کدنویسی بصورت اصولی و استاندارد.

Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴