شرکت ابنیه نو اندیش

شرکت ابنیه نو اندیش

درباره شرکت ابنیه نو اندیش :

شرکت ابنیه نو اندیش فعالیتهای خود را در سال ۱۳۵۵ در زمینه طراحی و اجرای پروژه های عمرانی در قالب شرکت ” سانترا” آغاز نمود . پس از پیروزی انقلاب تا سال ۱۳۶۷ تلاشهای خود را در قالب اجرا و نظارت بر پروژه هایی که عمدتا” در استانهای فارس و مرکزی ، سمنان ، مازندران ، آذربایجان و گیلان بود ادامه داد .از جمله شاخص های پروژه ها میتوان از “آشیانه هواپیمای ایر باس ” در تهران با همکاری شرکت MERO آلمان و همچنین فرستنده رادیویی کیاشهر در گیلان نام برد .طراحی تاسیسات ابنیه پادگانها و سایتهای نظامی به ویژه سایتهای هوایی در دوران جنگ تحمیلی در قالب همکاری با ارتش و نهادهای درگیر در جنگ .پس از اتمام جنگ در سال ۱۳۶۷و شروع دوران بازسازی شرکت در قالب فعالیت شرکت مهندسین مشاور با عنوان ” مهندسین مشاور ابنیه نو اندیش ” شروع به فعالیت نمود همگام با این تغییرات ، ارتباط شرکت با دانشگاهها منجر به تهیه و چاپ کتب و مقالات متعدد علمی در زمینه های مختلف ساختمانی گردید .

مشاهده نمونه کارهای شرکت شازین

از افتخارات شرکت میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :

* طراحی و نظارت بر اولین پروژه در قالب بازسازی مناطق جنگ زده خوزستان پس از جنگ تحمیلی
* طراحی اولین واحد مسکونی در بازسازی شهر بم ( طراحی ۱۲۰۰ واحد مسکونی متفاوت )
* همکاری با شهرداری تهران جهت طراحی و نظارت بر حسن اجرای نزدیک به ۳۰۰۰ پروژه در سطح تهران
* همکاری با شهرداری تهران با واحد کنترل مضاعف و ارائه چک لیست کنترلی در تاسیسات برق و مکانیک
* تأسیس دفتر ویژه تحت عنوان ”مطالعات آگاهی نوین” جهت بررسی مقوله جرم شناسی نوین که منجر به طراحی اداره آگاهی مرکزی برای شهر تهران بزرگ و نیز ۵۰ شهر بزرگ دیگر گردید.
* ایجاد کنسرسیوم بلند مدت با مهندسین مشاور بین المللی از کشور آلمان با هدف طراحی پروژه های ویژه و تخصصی و همچنین مبادله اطلاعات علمی فیمابین کارشناساندو کشور و تشکیل سمینارهای تخصصی .

برخی از تکنولوژی های مهم مورد استفاده در کدنویسی سایت :

Valid W3C : بدون خطا در کدنویسی برای افزایش سئو سایت.
HTML5/CSS3 : آخرین متد کدنویسی .
SEO : سئو کدنویسی بصورت اصولی و استاندارد.

Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴