شرکت هادسون نسخه ۲

شرکت هادسون نسخه ۲

شرکت هادسون :

از سال 1392 با توجه به نیاز بازار، طرح توسعه سازمان به واسطه برخورداری از تکنولوژی نوین دنیا و با به کارگیری کادری جوان و مجرب ؛ با نام تجاری “هادسون توسط “محمدعلی و مهدی جلیلی اهراب راه اندازی شده است. عرضه محصولات توکار آشپزخانه اعم از انواع اجاق گازهای صفحه ای، فر، هود و ماکروفر با  بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی با نام هادسون مشغول به فعالیت می باشد. شرکت هادسون از آغاز فعالیت خود همواره توانسته است با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا طیف وسیعی از لوازم توکار آشپزخانه در مدل ها، اندازه ها و جنس های مختلف تولید و عرضه کند و محصولات خود را هم تراز با محصولات خارجی مشابه ارائه می نماید.

این شرکت جهت دستیابی به اهداف خود که مهمترین آنها کیفیت بالای محصولات تولید شده، خلاقیت، نوآوری و در نهایت مشـتری مداری می باشد؛ از مواد اولیـه مرغوب با کیفیت بالا و اسـتانداردهای جهانی از قبیل ورق های استیل که خود به صورت مستقیم از کشورهای آلمان و تایوان وارد می کند، استفاده می نماید.

هدف اصلی این مجموعه بیشتر از فروش کالا، رضایت مشتریان اهمیت بوده و آگاهی از نیاز مشتریان و تأمین آن را سرمنشأ تلاش های خود قرار داده است بطوریکه دقت در مراحل تولید و سیستم اطمینان کنترل کیفی، به منظور رضایت هرچه بیشتر مشتریان همواره سرلوحه برنامه های این شرکت بوده و خواهد بود.

 

مشاهده نمونه کارهای شرکت شازین

 

برخی از تکنولوژی های مهم مورد استفاده در کدنویسی سایت :

Professional Design : طراحی گرافیک اختصاصی.
Valid W3C : بدون خطا در کدنویسی برای افزایش سئو سایت.
Responsive : واکنش گرا برای نمایش بهتر سایت داخل دستگاه های مختلف از قبیل موبایل ، تبلت ، کامپیوتر.
HTML5/CSS3 : آخرین متد کدنویسی .
SEO : سئو کدنویسی بصورت اصولی و استاندارد.

Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴