گروه تولیدی بازرگانی گهردانه

گروه تولیدی بازرگانی گهردانه

گروه تولیدی بازرگانی گهردانه :

شکی نیست که لازمه تولید و تداوم اصولی هر فعالیت اقتصادی کسب درآمد ٰ سود و منفعت می باشد.تحقق مطالب فوق زمانی دست یافتنی است که تولیدکننده امکانات نیل به اهداف فوق الذکر را با استخدام لوازم و تجهیزات و تاسیسات و ماشین آلات و سیستمهای مدرن روز را در اختیار بگیرد .گروه تولیدی بازرگانی گهردانه با اعتقاد به مطالب فوق و با کادری مجرب و مدیریتی کارآمد و با تکیه بر 35 سال سابقه مدیریتی و تخصصی مدیر مسئول خود مفتخر است با اعتماد داشتن به فضل الهی و نکات مذکور پدیده ها و نوآوریهای فنی-علمی و تخصصی روز دنیا را در امر پرورش طیور جمع آوری نموده و با ارتباط تنگاتنگ دائمی و روزمره با شرکتهای بزرگ و مبتکران سازنده لوازم و تجهیزات و تاسیسات مرغداران و صنایع وابسته مراکز تحقیقاتی آخرین تجارب ارزنده و گرانبها گردآوری و در اختیار مرغداران قرار می دهد.

گروه تولیدی بازرگانی گهردانه در سال 1381 با شرکت گهردانه کاران در تهران شروع بکار نمود. در سال 1385 دومین شرکت از زیرمجموعه این گروه تحت عنوان شرکت گهردانه داران در استان سمنان به ثبت رسید.

کارخانه های این شرکت در شهرک صنعتی ایوانکی در سمنان و شهرک صنعتی صفادشت کرج فعالیت می نماید.

مشاهده نمونه کارهای شرکت شازین

این گروه در افقی بالاتر از رقبا با شعار کسب رضایت مشتریان و مشتری مداری به فعالیت ادامه می دهد.

امروزه در قریب به اتفاق استانهای کشور صدها طرح و پروژه اعم از سیستمهای آبخوری و دانخوری انتقال دان کارخانجات خوراک دام و طیور سیلوهای ذخیره دان ٰ سیستم های توزین و قفسهای پرورش های مرغ گوشتی ٰ تخم گذار ٰ پولت و سیستمهای تهویه و گرمایشی و سرمایشی اجراء نموده است.

برخی از تکنولوژی های مهم مورد استفاده در کدنویسی سایت :

Valid W3C : بدون خطا در کدنویسی برای افزایش سئو سایت.
HTML5/CSS3 : آخرین متد کدنویسی .
SEO : سئو کدنویسی بصورت اصولی و استاندارد.

Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴