تبلیغات محیطی

در دنیای امروز که تبلیغات مهمترین عامل جذب مخاطب برای شرکت ها و سازمان هاست، تبلیغات محیطی یکی از ارکان مهم در این زمینه است.

تبلیغات محیطی یکی از قدیمی ترین روش های جذب توجه افراد مختلف و بازاریابیست. که در سال های گذشته با رشد چشمگیر این صنعت در ایران، به جرأت میتوان گفت که تبلیغات محیطی یکی از مهمترین ابزارهای برند سازی برای شرکت ها و کارخانه جات ایرانی شده است.

” خلاقیت بدون استراتژی را “هنر” مینامند. خلاقیت با استراتژی را “تبلیغات” گویند. “

” جف آی ریچاردز “

تبلیغات محیطی

شرکت مهندسی شرکت شازین مجری تبلیغات محیطی برج میلاد”

تبلیغات محیطی

بیلبورد تبلیغاتی یا به اختصار بیلبورد با نوشتار انگلیسی Billboard که در طی مصوبه فرهنگستان زبان فارسی شرکت شازینردان فارسی آن آگهی نما میباشد به محلی برای نصب آگهی ها و اعلانات گفته میشود. (همچنین دیده شده است که بسیاری از مردم به اشتباه از عبارت بیلبرد نیز استفاده میکنند).
بیلبورد بی شک یکی از قدرتمندترین ابزارهای رسانه های محیطی به شمار می رود که همواره از دوران باستان تا امروز مورد توجه بازرگانان – کارخانجات – بانک ها و موسسه خدماتی بوده است.
این نوع از رسانه محیطی معمولا در خیابان ها، میدان ها، تقاطع ها و بزرگراه ها که مسیر تردد وسایل نقلیه هستند نصب میشود و گاه بسته به نوع خلاقیت صاحبان آگهی یا شرکت های تبلیغاتی اجرا کننده تبلیغات آنها از قالب های یکنواخت خود خارج شده و با جذابیت های بصری آمیخته میشود.

هر از گاهی شاهد ورود ابزارهای جدید و روش های نوین در حوزه تبلیغات محیطی در شهرهای بزرگ هستیم.
استرابورد عضو جدید در حوزه رسانه محیطی می باشد که برای اولین بار در کشور در شهر تهران رونمایی شد. این سازه که نوعی استند ایستاده تبلیغاتی است به عبارتی نسل جدید سازه های بادبانی و پرتابل های ایستاده قدیمی است که از چندین سال پیش توسط شهرداری ها جهت اکران های فرهنگی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد.استرابورد سازه ای است که نقایص و ایرادات نسل های قبلی خود را برطرف کرده و ایستایی خوبی در مقابل باد دارد.

تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی
Scroll Up
برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۰۸۱۴۴