خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه و کامپیوتر

خدمات شبکه شرکت مهندسی شرکت شازین  با سابقه چندین ساله در اجرای پروژه های متعدد طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و بهره مندی از تیم های مجهز و متخصص در این زمینه، آمادگی برآورده کردن تمام نیازهای شما در برقراری شبکه های کامپیوتری داراست.

کارشناسان فنی ما از ابتدای پروژه تا آخرین مراحل آزمایش و راه اندازی شبکه همراه بوده و در هر زمان آماده پشتیبانی و نگهداری از شبکه و برآورده ساختن نیازهای شما خواهند بود.

ما زیرساخت های اصلی IT در شرکت شما را تنظیم کرده و بر نحوه ی انجام فعالیت های آن مدیریت و نظارت خواهیم داشت تا فعالیت شما بدون وقفه ادامه یابد.

مزیت شرکت شازین 

مرکز پشتیبانی شبکه و سرور شازین با تکیه بر تجربه و دانش حاصل از 10 سال تجربه ی پشتیبانی شبکه، طیف گسترده ای از راهکارها در پشتیبانی سرورها، نصب و راه اندازی شبکه و سرورهای ذخیره سازی داده ، پشتیبانی و نگهداری ایستگاه های کاری، پشتیبانی و نگهداری تجهیزات شبکه ، تهیه سخت افزار با قیمت مناسب، مشاوره IT ، پشتیبانی بخش فناوری اطلاعات ، مدیریت و ارائه راه کار حفظ امنیت شبکه ، عیب یابی، تعمیر و نگهداری سرور و پشتیبان گیری داده ها را جهت حفظ امنیت خاطر و آرامش مشتریان و شرکت ها انجام می دهد.
از دیگر مزایای شرکت پشتیبان شبکه شازین قیمت های مناسب و رقابتی به همراه ارائه خدمات با کیفیت بالا و ایجاد رضایت در مشتریان می باشد.

شرکت شازین پیشرو در طراحی و پیاده سازی انواع مراکز داده و شبکه های تحت Cisco، Juniper، Microsoft ،Linux ، MikroTik است . هدف ما ارائه بهترین خدمات به همه کسب و کارها، شرکت ها و سازمان و ارگان های دولتی است.

دیگر خدمات شرکت شازین در حوزه پشتیبانی شبکه عبارتند از:

 • ارایه طرح و توپولوژی شبکه
 • اجرای پروژه های پسیو شبکه و پیاده سازی دیتاسنتر
 • پیاده سازی، اجرا و طراحی اتاق سرور
 • موقعیت سنجی
 • تهیه انواع گزارشات مورد نیاز (نقشه محل ، نقشه مسیر ، نقشه Patch panel و Switch ها)
 • بررسی و انجام آزمایش های مربوط (تست Fluke)
 • جمع آوری اطلاعات سخت افزار و نرم افزار شبکه
 • کنترل منصوبات و سخت افزار شبکه
 • تهیه تجهیزات و محصولات حوزه شبکه و رباتیک
 • مشاوره IT و شبکه
 • اجرای انواع شبکه های بی سیم ، کابلی و فیبر نوری
 • ارائه خدمات پس از فروش در حوزه محصولات خریداری شده

 

فعالیت هایی که باید برای امنیت خاطر شما روی سرور و شبکه صورت پذیرد:

تنظیمات و به روزرسانی های سرور

به روزرسانی و یا جایگزینی سرور فعلی شما برای به دست آوردن حداکثر استفاده از فناوری های موجود سرور

فایروال و امنیت شبکه

استفاده از سخت افزارها و روش های امنیتی مناسب و همچنین استفاده از آنتی ویروس های اورجینال برای ایمن نگه داشتن داده ها و شبکه از نفوذ و یا ویروسی شدن

نگهداری و نظارت بر شبکه و سرور

با خدمات پشتیبانی و نظارت ما از سرمایه گذاری خود محافظت کرده و زمان کاربردی بودن آن ها را به حداکثر برسانید.

پشتیبانی از سرورهای Windows ، Mac و Cloud

ما از سرورهای Windows و Mac و سرویس های مبتنی بر cloud پشتیبانی می کنیم. تقریباً هیچ فناوری سروری وجود ندارد که ما در آن زمینه نتوانیم به شما خدمات رسانی کنیم.

VPN و دسترسی از راه دور

ایجاد دسترسی سریع ، ایمن و قابل اعتماد به منابع برای کارمندان در حال حرکت و دور از شرکت. راه حل های VPN و دسترسی از راه دور شامل دسترسی به دستگاه های همراه مانند موبایل و لپ تاپ می باشد.

Wi-Fi و امنیت شبکه

تنظیم شبکه برای اطمینان از پوشش حداکثری Wi-Fi با حداقل خطر امنیتی

وظایف پشتیبان شبکه:

کارشناسان پشتیبان شبکه وظیفه دارند تا مشکلات را به گونه ای حل کنند که در طولانی مدت دوباره دچار مشکل نشوند و هزینه مناسبی داشته باشند و همچنین به گونه ای مشکلات را حل کنند که پشتیبانان دیگر در آینده بتوانند روی آن کار کنند.

حداکثر کردن زمان بالا بودن شبکه

با خدمات و راه حل های نظارت و پشتیبانی ما روی شبکه و سرور و گرفتن علائم هشدار دهنده قبل از بروز مشکلات، وضعیت سرور را به موقع بهبود بخشیده و به این طریق می توانید از افزایش عمر مفید سرورتان اطمینان حاصل کنید

مانیتورینگ پشتیبان

پشتیبان گیری از داده ها و اطلاعات شما هر شب به صورت کامل و غیرحضوری به صورت کامل انجام خواهد شد. همچنین برنامه های احتمالی برای از دست رفتن بکاپ های سیستم نیز گنجانده شده است.

مدیریت امنیت

ما سرور و شبکه شما را با به روزرسانی آخرین نسخه های نرم افزارهای امنیتی به صورت هفتگی کاملا ایمن نگه خواهیم داشت.

مانیتورینگ سخت افزار و خطا

ما قبل از بروز مشکل با ورود به سیستم و نظارت بر سخت افزارهای مهم و خطاهای موجود ، علائم هشدار دهنده را می دریافت می کنیم.

نظارت 24 ساعت شبانه روز

ما روی سیستم های حساس شما نه تنها در ساعات کاری بلکه به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته نظارت خواهیم داشت و به شما این اطمینان را خواهیم داد که در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

تماس باکارشناسان شبکه و پشتیبانی

کارشناسان پشتیبانی و نگهداری در شرکت شازین  آماده خدمات رسانی و راه اندازی شبکه در سازمان شما هستند. در صورت وجود هرگونه سوال و یا اطلاع از پلن های قیمتی با کارشناسان ما در تماس باشید.

Scroll Up