برنامه نویسی ویندوز

برنامه نویسی

با توجه به تجربه ۱۲ ساله ما درخصوص برنامه نویسی و طراحی نرم افزار های تحت ویندوز، در اکثر حوزه های برنامه نویسی تحت ویندوز نظیر .Net و Windows API مهارت لازم را دارا میباشیم.

شرکت مهندسی نرم افزار شرکت شازین ، خدمات زیر را در خصوص طراحی و برنامه نویسی تحت ویندوز ارائه میدهد:

  • برنامه نویسی بکمک API های مختلف ویندوز، DLL ها، کتابخانه های مختلف
  • API, Library and DLL Programming
  • PDA Programming
  • COM objects and Active X controls
  • Microsoft .Net Framework Programming

 

به بیانی دیگر، ترجیح میدهیم از تکنولوژیها، و API های استاندارد مایکروسافت استفاده نماییم. با این شیوه، نرم افزار طراحی شده، بخوبی با ویرایشهای مختلف ویندوز کار خواهند کرد.

این موضوع از این نظر حائز اهمیت است که با تغییر سیستم عامل از Windows 7 به Windows 8 یا Windows 10، این تضمین بوجود می آید تا برنامه طراحی شده بخوبی با سیستم عاملهای ذکر شده کار خواهد کرد.

  • برنامه نویسی هوش مصنوعی
  • برنامه نویسی واسط کاربری گرافیکی
  • استخدام برنامه نویسان ما

 

فلسفه ما

هرگز تلاش نمی کنیم تا راه حلهایی در برنامه نویسی بکار بریم که تنها برآورده کننده نیازهای شما باشند. بلکه تلاشمان بر آن است تا نرم افزار طراحی شده شما، همواره قابلیت بسط یا گسترش برای نسخه های آتی داشته باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که معمولا مشتریان، هزینه بیشتری صرف پشتیبانی میکنند تا طراحی ، برنامه نویسی وتولید نرم افزار ، بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا مخارج را بهینه وپشتیبانی را کاهش دهید.

هدف این شرکت، تنها طراحی و تولید نرم افزاری برای مشتریان نمی باشد، بلکه هدف ما، طراحی بهترین نرم افزار ممکن برای نیازهای مشتریان میباشد. این همان دلیلی میباشد که از استانداردهای ویندوز یا مایکروسافت در برنامه نویسی خود استفاده میکنیم تا نرم افزار طراحی شده مطمئن و با قابلیت بسط باشد.

در صورت تمایل، میتوانیم نرم افزار تان را برای Windows 7,8,8.1,10  طراحی نماییم. اگرچه معمولا طبق استانداردهای مایکروسافت گام برخواهیم داشت، ولی چنین سرویسی، سرویس جداگانه ای میباشد، و مشتری میبایست آنرا در توافقنامه خود بخواهد.

تکنولوژیها و ویرایشهای مختلف ویندوز

برحسب نیازتان، نرم افزار درخواست شده برای کلیه ویرایشهای ویندوز طراحی ، تولید، و آزمایش میشود ولی تمرکز اصلیمان برروی ویرایشهای Windows 7,8,8.1,10 میباشد.

در انتخاب ابزارهای مورد نیاز در طراحی وساخت نرم افزار ، ابزارهایی بکار گرفته میشوند که برحسب نیازهایتان در پروژه، مناسب ترین میباشند. بطور پیش فرض، ابزار تولیدی مان، Microsoft Visual Studio 2017 میباشد ولی برحسب نیازهایتان، میتوانیم از ویرایشهای پیشین ویا زبانهای دیگری نظیر MS Access وغیره استفاده نماییم. انتخاب نوع دیتابیس (در صورت نیاز)، بر اساس تمایلات مشتری خواهد بود.

Scroll Up