طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک به صورت حرفه ای، خدمتی بزرگ برای املاک هایی است که به دنبال موفقیت بیشتر در کسب و کار خود می باشند.

شازین با طراحی وب سایت حرفه ای کمک می کند تا مشاورین املاک بتوانند به راحتی مشتریان خود را افزایش دهند و در فصول مختلف، بیشترین بازخورد را داشته باشند.

ضرورت طراحی سایت املاک

در مورد طراحی سایت املاک خیلی کوتاه می توان گفت که رشد و پیشرفت فضای مجازی و اینترنت در تمام جنبه های زندگی باعث شده است که اینترنت به تمام وجه های زندگی ما نفوذ پیدا کند. یکی از این موارد که امروزه کاربران بسیاری را نیز به خود جذب کرده است استفاده از فضای مجازی برای یافتن خانه و یا زمین موردنظر و یا فروختن و رهن و اجاره ملک شخصی می باشد.

بسیار دیده شده است که حتی کاربرانی که دانشی از اینتنرنت ندارند هنگام خرید و فروش و یا اجاره ملک چه به عنوان فروشنده و چه به عنوان مشتری حتما در اینترنت نیز به جستجو پرداخته اند؛ به این امید که بتوانند زمین و یا ملک بهتری را برای اجاره و یا خرید بیابند و از طرف دیگر به عنوان مالک بتوانند ملک خود را با قیمت مناسب تر و در زمان سریعتری پای معامله برسانند.

طراحی سایت املاک برای مشاورین املاک جهت سرعت بخشیدن به خرید و فروش ملک

مزیت استفاده از طراحی سایت املاک برای مشاوران املاک

مشاوران املاک در افزایش گرایش به این سمت نیز تأثیر به سزایی داشته اند. از این رو شاید بتوان گفت که نسبت به هر شغل و یا فعالیت خدماتی دیگری معامله ملک بیشتر به طراحی سایت املاک نیازمند می باشد.

و مشاوران املاک برای پیشرفت و رشد بیش از پیش به شدت نیازمند طراحی سایت املاک برای آژانس مشاور املاک خود می باشند تا علاوه بر استفاده از یک سری سایت های عمومی برای خرید و فروش ملک خود نیز سایت ملکی آژانس خود را داشته باشند.

تا به راحتی و با سرعت بیشتری ملک های سپرده شده را در معرض نمایش قرار دهند و به اصطلاح بتوانند کمیسیون بیشتری را از این معاملات به دست آوردند.

به وسیله ی طراحی سایت املاک کاربران به راحتی در هر نقطه از ایران می توانند ملک موردنظرشان را به همراه نمای داخلی و بیرونی آن مشاهده کنند، موقعیت دقیق آن را ببینند و در صورت تأیید موارد اولیه اقدام به مشاهده نزدیک ملک و خرید و فروش آن نمایند.

علاوه بر مزیت های گفته شده برای طراحی سایت املاک ، وجود چنین سایتی برای یک آژانس مشاور املاک این مزیت را برای آنها ایجاد می کند که گویی بنگاه به حالت 24 ساعته و در تمام روزهای سال باز است.

امکانات و ویژگی های لازم در طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک ویژگی های خاص و منحصر بفردی را نسبت به سایر مدل های دیگر طراحی سایت باید درنظر گرفت که این موارد عبارتند از:

  1. وجود دسته بندی برای ملک های در وضعیت خرید، فروش ، پیش خرید و پیش فروش و یا رهن و اجاره
  2. امکان مشاهده موقعیت جغرافیایی ملک
  3. وجود فیلتر برای مشاهده املاک جدید اضافه شده
  4. امکان فیلتر کردن املاک برحسب موقعیت جغرافیایی، متراژ و قیمت
  5. امکان قرار دادن چند تصویر مشخصات کامل و حتی فیلم برای هر ملک
  6. وجود قسمتی برای درج خبر و مطالب موردنیاز در زمینه ملک و بازار املاک
  7. طراحی سایت ملکی به گونه ای که مشتریان آژانس بتوانند خود شخصاً آگهی ملکی خود و مشخصلات لازم را در سایت درج نمایند.
  8. امکان حذف و یا تأیید نهایی آگهی های درج شده در سایت بوسیله مدیر آژانس مشاور املاک
  9. و چندین ویژگی دیگر که به درخواست هر آژانس به طور خاص امکان درج آن در سایت وجود داشته باشد.

خرید و فروش آنلاین مسکن

مشخصات ظاهری یک سایت ملکی

یک سایت ملکی از لحاظ ظاهر باید طراحی کاربرپسندی داشته باشد. دسترسی به قسمت های مختلف به ویژه قسمت جستجوی املاک باید به سهولت امکان پذیر باشد از طرف دیگر جستجو در میان املاک موجود در سایت نیز باید به راحت ترین حالت طراحی شود تا کاربر از کار با سایت و گردش در آن دچار سردرگمی نشود.

سرعت سایت از جمله موارد مهم دیگر است که به دلیل وجود عکس های متعدد ممکن است سرعت لود آن را پایین آورده که این خود به شدت باعث ریزش مشتری و خروج بی نتیجه ی او از سایت خواهد شد.

برای افزایش سرعت سایت نیاز است در صورت طراحی سایت با وردپرس از افزونه های موجود برای کاهش حجم عکس ها استفاده کرد و در صورت طراحی سایت اختصاصی نیز امکان تغییر سایز تصاویر و کاهش حجم به صورت خودکار در سایت قرار داده شود تا از افزایش حجم و کاهش سرعت جلوگیری شود.

سئوی سایت ملکی

برای مشاهده سایت ملکی شما بعد از طراحی سایت املاک نیاز است که سایت در صفحات نتایج جستجوی گوگل در صفحات اول قابل مشاهده باشد. برای این منظور بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت از دیگر اولویت ها در طراحی سایت املاک می باشد.

همانطور که در بالا درمورد سرعت سایت گفته شد، داشتن سرعت مناسب برای سایت علاوه بر اینکه باعث حفظ کاربر در سایت می شود موتورهای جستجو را نیز نسبت به سایت شما خوشبین کرده و اعتبار شما را برای بهبود رتبه افزایش می دهد.

از نمونه کارهای طراحی سایت در شرکت شازین ، طراحی سایت املاک می باشد که به صورت اختصاصی طراحی شده است و طبق نیاز مشتری هر کدام از موارد ذکر شده در بالا و یک سری موارد اضافی و یا کمتر در آنها به کار رفته است.

راه اندازی سایت مشاور املاک

برای مشاوره و درخواست طراحی سایت املاک می توانید با کارشناسان ما در شرکت شازین با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

Scroll Up