طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران شازین با بهترین قیمت و حرفه ای ترین تیم کدنویسی و نرم افزاری و مهندسی در زمینه ی ارائه خدمات و طراحی سایت آماده همکاری با مجموعه های مختلف می باشد.

طراحی سایت تهران

طراحی سایت و داشتن وب سایت به‌روز و آنلاین امروزه یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذار‌ترین عوامل در رشد و پیشرفت‌ تمامی کسب‌وکارها است.

خواه کسب‌وکار شما کوچک باشد یا صنعتی و بزرگ، داشتن یک وب سایت مناسب برای فروش محصولات یا رائه خدمات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در این راستا عوامل بسیاری وجود دارند که به طور کلی کیفیت و بازدید سایت شما را تغییر می‌دهند.

این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست که هر شرکت طراحی سایتی در تهران واقعا طراح سایت نیست!

طراحی سایت به طراحی وب سایت باز می گردد که در اینترنت نشان داده می شود.

معمولا طراحی وب سایت به تجربه کاربران در جنبه های توسعه وب سایت مربوط است تا توسعه نرم افزاری سایت.

اگر شما به دنبال شرکت های مناسب طراحی سایت تهران هستید، برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب و مقایسه آن ها با یکدیگر ابتدا باید به دنبال نمونه کارهای شرکت های طراحی سایت تهران بگردید.

در هنگام دیدن نمونه کارها باید فاکتورهای مهم را بسنجید. فاکتورهای مهم همان عواملی هستند که در نهایت کیفیت طراحی سایت شما را تعیین می کنند.

فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت تهران

به همین دلیل ما در نظر داریم ابتدا به منظور بهبود کیفیت وب سایت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین و همچنین افزایش اطلاعات شما در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران، در ادامه این متن، به چند مورد از عواملی که تاثیر چشم‌گیری در طراحی سایت شما دارند اشاره کنیم. پس از آن در مورد قیمت و تعرفه طراحی سایت تهران نیز صحبت خواهیم کرد و در آخر 6 نکته مهم که باید مورد توجه طراحان سایت تهران قرار گیرد را بازگو می کنیم.

تولید محتوا

اهمیت تولید محتوا امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست. همان‌طور که می‌دانید تولید محتوا یکی از فاکتورهای مهم برای طراحی سایت و همچنین آغاز هر کسب‌وکار به‌شمار می‌رود. شما به راحتی می توانید کیفیت شرکت های طراحی سایت تهران را با همین فاکتور بسنجید. اما سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که تولید محتوا چگونه ‌می‌تواند روی طراحی سایت شما تاثیر مثبت داشته باشد؟ برای روشن‌تر کردن این موضوع به چند مورد اشاره کرده‌ایم.

تولید محتوا جدید

یکی از معیارهای مهم برای رتبه‌بندی سایت عدم وجود محتوای کپی شده یا تکراری در سایت است. بنابراین سعی کنید از مطالب جدید و جذاب برای تولید محتوا استفاده نمایید و تا حد امکان از کپی‌کردن مطالب از سایت‌های رقیب خودداری نمایید.

تولید محتوا سئو شده

یکی از مهم‌ترین نکات در تولید محتوا، نوشتن محتوایی است بر اساس اصول سئو و بهینه‌شده مطابق استانداردهای موتورهای جست‌وجو. اگر محتوای سایت شما بر اساس اصول سئو نوشته شود، رتبه‌بندی سایت شما در نتایج سرچ موتورهای جست‌وجو، به‌طور چشم‌گیری پیشرفت خواهدکرد. 

استفاده از تصاویر مرتبط و با کیفیت

به‌طور کلی جذابیت یک محتوا به تصاویری است که در آن نوشته استفاده شده است. تصاویر سبب می‌شود مخاطب زمان زیادتری را در سایت شما سپری کند و از خسته‌شدن زود هنگام او جلوگیری می‌کند. از طرفی استفاده از تصاویر به‌طور افراطی و بیش‌از حد و بدون توجه به استانداردها می‌تواند روی سرعت لود سایت و درنتیجه سئو سایت شما تاثیر منفی داشته باشد و کیفیت طراحی سایت را پایین آورد.

سئو یا بهینه‌سازی سایت، یک عامل مهم در تعیین کیفیت شرکت های طراحی سایت تهران

سئو و محتوا به‌طور کلی دو عامل جدایی‌‌ نا‌پذیر در تعیین کیفیت طراحی سایت به‌شمار می‌روند و باید حتما این نکته را در هنگام مشاهده نمونه کارهای شرکت های طراحی سایت تهران در نظر داشته باشید. همچنین اهمیت سئو و بهینه‌سازی سایت امروزه بر کسی پوشیده نیست و اگر قصد ورود به دنیای پر از رفت‌وآمد موتورهای جست‌وجو را دارید باید از نکات و اصول بهنیه‌سازی سایت آگاه باشید تا بتوانید در این رقابت موفق عمل کنید.

در این میان باید 5 پرسش اساسی را برای تعیین کیفیت شرکت طراحی سایت مورد نظر در نظر داشته باشید:

 1. آیا سایت مورد نظر نیازهای مشتری را درک کرده است؟
 2. آیا نمونه سایت انتخابی بر اساس کلمات کلیدی بهینه سازی شده است؟
 3. آیا از طریق موتورهای جست و جو به راحتی قابل دسترسی است؟
 4. آیا لینک سازی شده است؟
 5. در نهایت سایت مورد نظر تا چه میزان در زمینه بهینه سازی موفق عمل کرده است؟

به همین دلیل ما برای تصمیم گیری هر چه بهتر شما پرسش هایتان را در 5 مرحله پاسخ خواهیم داد.

مرحله اول

 1. آیا سایت مورد نظر نیازهای مشتری را درک کرده است؟

سوال اصلی در واقع این است که چگونه متوجه شویم سایت مورد نظر، نیازهای مشتری را درک کرده است؟

این پاسخ را با یک مثال ساده توضیح می دهیم. فرض کنید که سایت مورد نظر شما مسئولیت اداره یک هتل را در تهران برعهده دارد. برای اینکه طراح سایت حدس بزند مشتریان چه چیزی نیاز دارند، لازم نیست در زمینه سئو سایت نابغه باشد، فقط کافی است موارد زیر را در گوگل سرچ کرده باشد:

 • “هتل در تهران”
 • “مکانی برای اقامت در تهران”
 • “اقامت در تهران”

حال شما می توانید این موارد را در گوگل سرچ کنید. آیا سایت مورد نظر در نتایج جست و جو شما بود یا خیر؟

نکات ضروری یک سایت خوب

بطور کلی برای داشتن یک سایت خوب از نظر درک نیاز مشتری باید موارد زیر را در نظر باشته باشید:

 • قبل از هر کاری به آنچه مشتری شما ممکن است جست‌وجو کند فکر کنید و ایده‌های خود را در یک برگ کاغذ یادداشت کنید. حتی می‌توانید درصورت دردسترس ‌بودن مشتریان مستقیماً از آن‌ها سوال کنید. در این مرحله نیازی به زیاده‌روی در کار نیست. تنها کافی است مقدار اندکی خلاق باشید و تعداد کمی ایده در سرچ کلمات ارائه نمایید.
 • رایج‌ترین کلماتی که افراد برای جست‌وجوی کسب‌وکار شما سرچ می‌کنند را پیدا کنید. احتمال دارد مردم و یا مشتریان شما با کلماتی که شما انتخاب کرده‌اید در جست‌وجو تجارت شما باشند اما اینکه آیا اکثریت با این عبارات شما را پیدا کرده‌اند مسئله دیگری است. بنابراین مهم ترین قدم این است که رایج‌ترین راهی را که افراد برای جست‌وجوی شما طی می‌کنند بیابید. برای این کار می‌توانید از ایده‌هایی که قبلاً یادداشت کرده‌اید استفاده کنید. با جست‌وجوی یکی از کلمات یا عبارات موجود در گوگل شروع کنید. همیشه این را نظر داشته باشید که مهم نیست عبارات انتخابی شما مضحک و یا طولانی باشد بلکه کارایی آن موردنظر است.  
 • تنها محدود به ذهن خود نباشید. افراد مختلف هنگام سرچ از عباراتی متفاوت برای دسترسی به یک سایت یا مقاله مشترک (یا هر چیز دیگری با مفهوم واحد استفاده می‌کنند. به‌عنوان مثال می‌توانید کلمه کلیدی خود را در گوگل سرچ کنید. مشاهده خواهید کرد که صفحات وب از صدها کلمه کلیدی متفاوت و مرتبط با کلمه کلیدی شما استفاده کرده‌اند و افراد زیادی از این صفحات نیز بازدید کرده‌اند. این بدان معناست که هر کس هنگام جست‌وجوی مکانی برای اقامت در تهران، کلمه “هتل‌های تهران” را در گوگل تایپ نمی‌کند بلکه افراد مختلف همان چیز را به روش‌های متفاوت جست‌وجو می‌کنند.

مرحله دوم

2.آیا نمونه سایت انتخابی بر اساس کلمات کلیدی بهینه سازی شده است؟

تحقیق کلمات کلیدی اولین قدم برای ایجاد ترافیک توسط کاربران و افراد مختلف است.

یک طراح سایت باید از مناسب بودن ساختار صفحات خود برای مشتری اطمینان حاصل کند تا بتواند فرد جست‌وجوگر را راضی نگاه دارد و یا به عبارتی مهر تایید را از مشتری در اولین قدم بگیرد.

برای این طراح سایت باید سایت را طوری طراحی کند که خواندن محتوای قرار داده شده در سایت را برای مخاطبان آسان‌تر کرده باشد نه سخت تر!

 در این راستا طراح سایت می‌تواند عناصر غیرضروری مانند پنجره‌های بازشو‌، جعبه‌های انتخاب و غیره را که می‌تواند خوانندگان را آزار دهد حذف کند.

مرحله سوم

چگونه مطمئن شویم که وب سایتی هم برای موتورهای جست‌وجو و هم برای انسان قابل فهم و دسترسی است؟

شما به راحتی می توانید این موضوع را ارزیابی کنید. فقط کافی است کلمه کلیدی سایت مورد نظر را در قسمت سرچ مرورگر خود جسیت و جو کنید. اگر سایت مورد نظر به راحتی و با اولین سرچ پیدا شد یعنی سایت مورد نظر هم برای شما (انسان) و هم برای موتورهای جست و جو قابل فهم بوده است و درواقع طراحان سایت در هنگام طراحی این نکته را مورد نظر قرار داده اند.

مرحله چهارم

آیا سایت مورد نظر لینک سازی شده است؟

متوجه شدن این موضوع بسیار اسان است. یا بهتر است بگوییم چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. برای درک این منظور بهتر است به قسمت بلاگ سایت مورد نظر مراجعه کنید و یکی از موضوعات را انتخاب کنید. با یک نگاه کلی به مقاله مورد نظر متوجه می شوید که آیا در این مقاله به جایی لینک داده شده است یا خیر. چه لینک ها داخلی باشند چه خارجی هر دو می تواند تاثیر مثبتی روی سئو سایت گذاشته باشد.

مرحله پنجم

چگونه می‌توان میزان موفقیت سایتی را در سئو اندازه‌گیری کرد؟ 

مرحله آخر در تعیین کیفیت سئو سایت، این است که بدانید چگونه عملکرد سایتی را ارزیابی نمایید. بدین منظور روش‌ها و معیارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید  از آن‌ها استفاده کنید‌.

توصیه ما این است: روی مهم‌ترین معیارهای ارزیابی تمرکز نمایید.

مهم‌ترین معیارها در مورد سئو عبارتند از: الف) ترافیک و ب) میانگین رتبه‌بندی برای کلمات کلیدی مرتبط با سایت.

انتخاب قالب‌ مناسب در کیفیت طراحی سایت تاثیر گذار است!

بیشتر افراد سعی دارند تا پس از خرید هاست و دامنه بدون پرداخت هیچ وقت و هزینه‌ای سایت خود را طراحی کرده و راه‌اندازی کنند. به همین منظور اغلب از قالب‌های آماده‌ای استفاده می‌کنند که حجم بسیار زیادی داشته و معمولاً دارای مشکلات کد نویسی، امنیتی، نداشتن پشتیبانی هستند. این قالب‌ها به شدت برای طراحی سایت مضر به حساب می‌آیند.

به‌عنوان مثال ممکن است به‌طور همزمان چندین نفر از یک قالب مشترک استفاده کنند که این موضوع با معیارهای تجارت الکترونیکی مغایرت دارد.

اگر یک طراح سایت بخواهد سایتی حرفه طراحی کند می تواند از برنامه ‌نویسی‌های زیادی استفاده کند. این برنامه ‌نویسی‌های پایانی شامل HTML، CSS، SEO،  JavaScriptو… هستند که ایجاد، به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کند.

اگر قالب سایتی به این روش طراحی شده باشد قطعا از کیفیت بالاتری برخوردار است و مزیت هایی بیشتری دارد به عنوان مثال به هنگام استفاده از قالب‌های آماده ایجاد تغییرات سخت یا غیرممکن می‌شود در حالی که قالب برنامه نویسی شده چنین نیست. بنابراین حتما از شرکت طراحی سایت مورد نظر در مورد نحوه طراحی قالب سوال کنید.

ویژگی‌های بصری و گرافیکی در طراحی سایت

انتخاب فونت مناسب چگونه تاثیرگذار خواهد بود؟

به‌طورکلی نوع و اندازه فونت یا تایپوگرافی در جذب مخاطب تاثیر چشم‌گیری دارد. به‌ عنوان مثال هر چقدر هم که محتوای پربار و مفیدی نوشته باشید اما اگر از فونت مناسب با اندازه استاندارد استفاده نکرده باشید، مخاطب از خواندن محتوای شما به سرعت خسته شده و آن را کنار می‌گذارد.

به طور کلی استفاده از فونت‌هایی مانند: Garamond، Georgia، Avenir، Lato، Verdana با سایز 16 برای تولید محتوا و استفاده در سایت مناسب هستند.

استفاده از رنگ‌های جذاب و زیبا یکی از فاکتورهای مهم بصری در طراحی سایت است!

رنگ‌ها به طورکلی از نظر روشناسی تاثیر زیادی بر روی مخاطب می‌گذارند. به همین دلیل رنگ اصلی برند یا یک وب سایت احساسات مختلفی را در کاربر یا بیننده به‌وجود خواهند آورد.

روانشناسی رنگ برای هر دسته از خریداران رنگ مخصوصی را انتخاب می‌کند. به‌عنوان مثال روانشناسی رنگ می‌گوید: برای فروشگاه‌های اینترنتی بهتر است از رنگ‌های صورتی یا آبی آسمانی و برای خریداران هیجانی از رنگ‌هایی مانند نارنجی، قرمز و مشکی استفاده کنید. به همین ترتیب با استفاده از روانشناسی رنگ‌ها و درنظر گرفتن سلایق و سبک خریداران و مخاطبان خاص می توان رنگ‌ مناسبی برای برند و یا پس‌زمینه یک سایت انتخاب کرد.

قیمت طراحی سایت تهران و انتخاب شرکت مناسب

قیمت طراحی سایت اگرچه می تواند یک فاکتور مهم و تاثیرگذار برای کسب‌وکار شما باشد اما پیشنهاد می‌کنیم بجای توجه به هزینه‌ها روی اهداف کلی سایتتان و تمرکز کنید و برای طراحی سایت باتوجه به اهدافتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت مناسب در تهران هستید احتمالا هنگامی که به دنبال قیمت‌گرفتن و تعرفه طراحی سایت تهران می‌روید با حجم عظیمی از قیمت‌ها مواجه خواهیدشد که شاید انتخاب بهترین شرکت را برایتان کمی دشوارتر کنند.

بنابراین برای شروع پروژه به‌جای این که از شرکت موردنظرتان بپرسید تعرفه طراحی سایتش چقدر است بهتر است اول از خودتان بپرسید چه انتظاراتی از بودجه خود دارید؟!

اگر برای قیمت طراحی سایت تهران یک محدوده مشخص تعیین کنیم باید بگوییم که این محدوده از صفر شروع می‌شود و تا بی‌نهایت هم ادامه دارد! و تمام معیارهای مشخص‌کردن هزنیه بستگی به اعتبار و کیفیت شرکت موردنظر شما دارد.

البته برای انتخاب شرکت مناسب بهتر است فریب قیمت‌های بالا را نخورید! و به بهانه اینکه ما زیاد می‌گیریم و کارمان هم خوب است حاضر به پرداخت قیمت‌های گزاف نشوید. همیشه قبل از انتخاب نمونه کارهای مشابه یا غیرمشابه شرکت موردنظر را بررسی کنید و پس از تجزیه و تحلیل بهترین شرکت را انتخاب کنید.

نکات دیگری برای انتخاب مناسب شرکت طراحی سایت تهران

سراغ قیمت های پایین نباشید

هر کس به‌اندازه پولی که می‌دهد آش می‌خورد! یعنی پیشنهاد ما به شما این است که از طراحی سایت با قیمت‌های پایین صرف‌نظر کنید به عبارتی بهتر است کار را به کاردان بسپارید. بنابراین اصلا به دنبال سایت‌های ارزان قیمت و آماده نروید زیرا قصد شما راه اندازی یک کسب و کار تازه است در فضای مجازی پس باید از همان ابتدای کار با ایده‌های جدیدی وارد شوید و جای پای خود را محکم کنید.

حرفه‌ای عمل کنید

می توانید با یک طراح سایت حرفه‌ای و اختصاصی که تماما متناسب با نیازهای شما عمل می کند کار خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که این کار قطعا هزینه بالایی را برای شما دربردارد، اما خیالتان راحت باشد که از طریق همین صرف هزینه می‌توانید به درآمدزایی بیشتری بپردازید. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر یک طراح سایت حرفه‌ای و اختصاصی می‌خواهید باید هزینه بیشتری را بپردازید.

تعرفه طراحی سایت تهران

ازجمله سرویس‌های تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • ریسپانسیو بودن طراحی سایت (مطابقت با نسخه موبایل و تبلت)
 • طراحی حرفه‌ای سایت
 • قالب‌های اختصاصی
 • پلتفرم طراحی سایت
 • تعداد صفحات وب سایت
 • سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو
 • پشتیبانی و پاسخگویی
 • سرعت بالای وب سایت
 • پنل مدیریتی قدرتمند
 • محتواگذاری و مدیریت وب سایت

هر اندازه که سبک طراحی موردنظر شما حرفه‌ای‌تر باشد، قیمت طراحی سایت براساس عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت بالاتر خواهد رفت و قیمت طراحی سایت نیز بیشتر می‌شود.

قیمت طراحی سایت تهران که از صفحات با طراحی یکسان استفاده می‌کند نسبت به قیمت طراحی سایت که به جهت طراحی هر صفحه از سایت حساسیت به خرج داده و در هر صفحه طراحی شده امکانات بخصوصی را به جهت رفاه کاربران ایجاد می‌کند بر اساس تعرفه طراحی سایت متفاوت خواهد‌بود و هزینه طراحی سایت پرداخت شده نیز متفاوت است.

بنابراین پیش از انتخاب شرکت مناسب سایر نکات را درنظر گرفته و با دیدی وسیع دست به انتخاب بزنید.

۶ نکته مهم در طراحی سایت که باید مورد توجه طراحان سایت تهران قرار گیرد!

خواه هدف شما افزایش آگاهی مردم باشد یا فروش محصول و خدمات، طراحی موثر وب سایت توسط طراحان سایت تهران می‌تواند تفاوت زیادی در نرخ بازدیدهای سایت ایجاد کند. وب سایت شما درواقع حکم شناسنامه برند شما را دارد. این ۶ نکته را برای طراحی موثر وب سایت درنظر داشته باشید و در کمترین زمان شاهد نرخ رشد و افزایش بازدیدهای سایتتان باشید.

1-  هر چه ساده‌تر بهتر!

پارادوکس انتخاب بیان می‌کند که هرچه گزینه های بیشتری به مردم بدهید، راحت‌تر می توانند هیچ چیز را انتخاب نکنند! در مورد طراحی وب سایت نیز همین گونه است. وجود گزینه های زیاد در وب سایت شما می‌تواند بازدید کنندگان را تحت فشار قرار دهد و مدت زمانی را که برای تصمیم‌گیری آن‌ها طول می‌کشد به‌شدت افزایش دهد.

2-  ۱ تصویر به اندازه ۱۰۰۰ کلمه ارزش دارد

شاید وجود تصاویر در سایت چیز کلیشه‌ای و ساده‌ای به‌نظر برسد ، اما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تصاویر بسیار سریع‌تر از توده‌های درهم تنیده کلمات، اطلاعات را منتقل می‌کنند. در طراحی وب سایت موثر، می‌توان تصاویر را با استراتژیک خاصی قرار داد تا کاربران را به طور نامحسوسی به جایی که شما می‌خواهید بروند هدایت کند. تصاویر می‌توانند مانند فلش‌هایی به سمت نقاط تبدیل مانند دکمه‌های “اکنون بخرید” و “تماس با ما” عمل کنند.

3-  زیبایی شناسی

مهم نیست که محتوای سایت شما چقدر عالی است، اگر وب سایت شما از نظر بصری جذاب نباشد، محتوای شما خوانده نخواهد شد. سه مورد از مهم‌ترین عناصر زیبایی برای طراحی موثر وب سایت، رنگ، تایپوگرافی و تناسب بین اجزا است.

همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم، رنگ‌ها پاسخ‌های احساسی را به دنبال دارند. به عنوان مثال‌، تناژهای گرم مانند صورتی و زرد باعث ایجاد هیجان و انرژی بیشتر در افراد می‌شود در حالی که رنگ‌های ملایم مانند آبی، سبز و بنفش حس آرامش منتقل می‌کنند. حتی ثابت شده که رنگ قرمز باعث گرسنگی بیشتر مردم می‌شود! به همین دلیل بسیاری از رستوران‌ها و فست فودها دارای نشان قرمز هستند.

4-  خلاقیت

افراد به برخی از طرح‌های تکرای وب سایت‌ها عادت کرده‌اند. متفاوت بودن معمولاً چیز خوبی است، بنابراین توصیه می‌کنیم از طرح‌های جدیدی استفاده کنید که شاید کمتر چشم کاربران به آن عادت کرده باشد.

5-  درنظر گرفتن اولویت‌ها

طراحی وب سایت موثر چیزی فراتر از تنها خوب به نظر رسیدن است. اطلاعات موجود در وب سایت شما باید به روشی منطقی و به‌راحتی دنبال شود. مردم صفحات وب را معمولا طبق روال خاصی بازدید می‌کنند. در غرب افراد، سایت‌ها را از گوشه بالا سمت چپ نگاه می‌کنند، سپس به سمت راست و بعد از آن قسمت پایین سمت راست را نگاه می‌کنند. با در نظر گرفتن این روند، شما باید مهم‌ترین اطلاعات را در گوشه بالا سمت چپ سایت خود و کم‌ اهمیت‌ترین موضوعات رادر پایین سمت راست قرار دهید، زیرا این منطقه ممکن است از دید کاربر دور بماند.

6-  تجربه کاربر (UX) را فراموش نکنید!

” طراحی آنچه به نظر می رسد و آنچه حس می شود نیست. طراحی نحوه کار کردن چیزها است.”  استیو جابز

موفقیت یا عدم موفقیت وب سایت شما بیشتر به کارایی و عملکرد آن بستگی دارد. یک وب سایت زیبا اگر تجربه کاربری موثر نداشته باشد، بی معنی است. هنگام طراحی وب سایت خود، باید همیشه کاربر را در نظر داشته باشید و نیازهای او را برطرف کنید. به وب سایت خود مانند خانه فکر کنید. نمای خانه هر چقدر هم زیبا باشد، شما بازهم نمی‌توانید با ساختاری نامناسب یا چیدمانی گیج‌کننده در خانه زندگی کنید.

استخدام طراح سایت حرفه‌ای

ما در دنیایی زندگی‌می‌کنیم که در آن بیش از ۹۰ درصد افراد از گوشی‌های هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند. بنابراین داشتن یک فرد متخصص و حرفه‌ای که برای طراحی سایت به ما کمک می‌کند از واجبات روزگار است!

یک سایت حرفه‌ای هویت منحصر به فرد برند شما را به عناصر بصری تبدیل می‌کند.

همچنین شما بازار هدفی به بزرگی تمامی کاربران اینترنت خواهید داشت. قطعا شما به تنهایی و بدون کمک از افراد حرفه‌ای و متخصص قادر به طراحی سایت باکیفیت و بی‌نقص نخواهید بود.

درمورد قیمت طراحی سایت مورد نظر باید به این موضوع اشاره کنیم که تا حد زیادی این عامل به دامنه کار شما و مهارت‌های خاص لازم برای تحقق پروژه شما بستگی دارد. میزان پیچیدگی و یا سادگی درخواست مورد نظر و همچنین مدت‌زمانی که یک طراح سایت روی اجرای پروژه مورد نظر شما صرف می‌کند، همگی ازجمله عوامل مهم در هزینه‌های شما خواهند بود.

در نهایت ایجاد تجربه ی کاربری سودمند در طراحی سایت مانند طراحی ریسپانسیوو بهینه‌سازی سایت، تولید محتوای مناسب و استفاده از قالب مناسب،  استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط با موضوع سایت و … همه در تجربه‌ی مثبت کاربران و کیفیت طراحی سایت موثر هستند.

برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ما در شازین با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۱۴۴ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up